۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 6428
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۴
  • 329 بازدید
  • ارسال توسط :

افتتاح نماییشگاه بهاره در شهرستان ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین افزود: اجناس و اقلام عرضه شده در این نمایشگاه با تخفیف بین ۱۰ تا ۱۵ درصد برای محصولات ، متفاوت و متغییر می باشد و این نمایشگاه از تاریخ چهاردهم الی بیست و پنجم اسفند ماه جهت بازدید و استفاده همشهریان عزیز فعال می باشد . به گزارش خبرنگار […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین افزود: اجناس و اقلام عرضه شده در این نمایشگاه با تخفیف بین ۱۰ تا ۱۵ درصد برای محصولات ، متفاوت و متغییر می باشد و این نمایشگاه از تاریخ چهاردهم الی بیست و پنجم اسفند ماه جهت بازدید و استفاده همشهریان عزیز فعال می باشد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – محسن خوانساری در جریان افتتاح نمایشگاه بهاره شهرستان ورامین گفت : این نمایشگاه با ۸۰ غرفه در حوزه های ( ‌برنج ، گوشت قرمز و مرغ ، لبنیات ، آجیل ،شیرینی، پوشاک ، کیف و کفش و … ) که در زمان ایام پایانی سال مصارف بیشتری در سبد خانواده دارند در جهت عرضه به شهروندان عزیز ارائه خدمت می نماید .

وی تصریح کرد : اجناس و اقلام عرضه شده در این نمایشگاه با تخفیف بین ۱۰ تا ۱۵ درصد برای محصولات ، متفاوت و متغییر می باشد و این نمایشگاه از تاریخ چهاردهم الی بیست و پنجم اسفند ماه جهت بازدید و استفاده همشهریان عزیز فعال می باشد .

همچنین حسن میرزائی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت در جریان این افتتاحیه از همشهریان محترم خواست : در صورت مشاهده هر گونه تخلف به بازرسین مستقر در نمایشگاه مراجعه و یا با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری مراتب را به اطلاع بازرسین اداره صنعت ، معدن و تجارت برسانند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*