۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59595
  • ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۴
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
افزایش ۲۵ درصدی آمار سرقت در خراسان شمالی
افزایش ۲۵ درصدی آمار سرقت در خراسان شمالی

افزایش ۲۵ درصدی آمار سرقت در خراسان شمالی

خراسان شمالی – آبرومند: فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از افزایش ۲۵ درصدی آمار سرقت در این استان طی ۴ ماه نخست سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما -سردار سعید مطهری در نشست خبری که ۱۸ مرداد برگزار شد، اظهار کرد: تعداد زیادی از سرقت های اتفاق افتاده مربوط به سازمان ها و […]

خراسان شمالی – آبرومند: فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از افزایش ۲۵ درصدی آمار سرقت در این استان طی ۴ ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما -سردار سعید مطهری در نشست خبری که ۱۸ مرداد برگزار شد، اظهار کرد: تعداد زیادی از سرقت های اتفاق افتاده مربوط به سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی بوده که نکات امنیتی همچون نصب دزدگیر و یا استفاده از نگهبان را مورد توجه خود قرار نداده اند.

 

وی به آمار تصادفات نیز اشاره کرد و گفت: طی سه ماه نخست امسال در این استان ۴۲ هزار تردد وجود داشته اما جاده ای همچون حدفاصل دشت به جنگل گلستان متاسفانه باریک و فاقد شانه خاکی است که سبب بروز تصادفات زیادی می شود.

 

سردار مطهری با اشاره به اینکه در مدت زمان ذکر شده شاهد افزایش بروز تصادفات در استان بوده ایم، افزود: خراسان شمالی در شمار جانباختگان ناشی از تصادفات طی امسال با کاهش ۱۶ درصدی مواجه بوده است.

 

به گفته وی از مجموع تصادفات رخ داده در این استان طی امسال یک درصد از تصادفات منجر به فوت، ۲۷ درصد منجر به جرح و ۷۲ درصد منجر به خسارت شده است.

 

این مقام انتظامی به کشف و استعمال مواد مخدر نیز اشاره کرد و ادامه داد: متاسفانه استعمال مواد مخدر در این استان از مواد سنتی به سوی مواد صنعتی پیش می رود و این زنگ خطری است که باید به آن توجه جدی داشت.

 

وی تصریح کرد: طی چهار ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته آمار نزاع در این استان ۸۰ درصد  کاهش یافته است.

 

به گفته فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی، آمار نزاع های انفرادی در این استان با کاهش ۱۴ درصدی مواجه بوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: اما یکی از مشکلات اجتماعی که در این استان وجود داشته مسئله نزاع بوده که آمار آن نسبت به سایر استان ها بالاتر است.

(منبع: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*