۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 60002
  • ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :
افزایش ۳۳ درصدی بارندگی ها در خراسان جنوبی
افزایش ۳۳ درصدی بارندگی ها در خراسان جنوبی

افزایش ۳۳ درصدی بارندگی ها در خراسان جنوبی

خراسان جنوبی – آبرومند: بارندگی ها در سال آبی جاری در خراسان جنوبی نسبت به سال گذشته ۳۳ درصد افزایش پیدا کرده است.   به گزارش خبرنگار آبرومند – کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: در سال آبی جاری در استان ۸۱.۹ میلیمتر بارندگی ثبت شده که در مقایسه با سال گذشته با ۶۱.۵ میلیمتر افزایش […]

خراسان جنوبی – آبرومند: بارندگی ها در سال آبی جاری در خراسان جنوبی نسبت به سال گذشته ۳۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: در سال آبی جاری در استان ۸۱.۹ میلیمتر بارندگی ثبت شده که در مقایسه با سال گذشته با ۶۱.۵ میلیمتر افزایش ۳۳ درصدی در بارندگی‌ها ثبت شده در استان را داریم.

 

نخعی با اشاره به اینکه همچنان علی رغم افزایش بارندگی در سال جاری آبی میزان بارندگی‌ها در استان نسبت به بلند مدت کاهش داشته است، گفت: میانگین بلندمدت بارندگی در استان ۱۱۳.۳ میلیمتر می‌باشد، که این میزان در مقایسه با سال آبی جاری کاهش ۲۸ درصدی را نشان می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه در سال آبی جاری بیشترین بارندگی‌ها در به ترتیب در شهرستان‌های قائنات با ۱۲۹ میلیمتر، سرایان با ۱۱۵/۷ و فردوس با ۱۱۴/۴ ثبت شده است، گفت:  کمترین بارندگی نیز به ترتیب در شهرستان‌های طبس با ۶۳.۱ میلیمتر، بشرویه با ۷۳.۳ میلمتر و نهبندان با ۷۵ میلیمتر ثبت شده است.

کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی با بیان اینکه بیشترین میزان کاهش بارندگی در مقایسه با بلند مدت در شهرستان زیرکوه اتفاق افتاده است، گفت: بیشترین بارندگی از ابتدای فصل تابستان در شهرستان‌های بشرویه، طبس و نهبندان بوده است.

(منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*