۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 28187
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :
اقدامات لازم جهت رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی ری انجام می شود
اقدامات لازم جهت رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی ری انجام می شود

اقدامات لازم جهت رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی ری انجام می شود

ری- آبرومند: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: اقدامات لازم جهت رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی ری انجام می شود. به گزارش خبرنگار ما – محمد امامی امین ظهر دوشنبه در جریان بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازدیدی که از یکی کارخانه هایی که […]

ری- آبرومند: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: اقدامات لازم جهت رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی ری انجام می شود.

به گزارش خبرنگار ما – محمد امامی امین ظهر دوشنبه در جریان بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازدیدی که از یکی کارخانه هایی که در زمینه تولید ظروف روغن خوراکی و روغن اتومبیل به فعالیت مشغول هستند مشکلات این واحد تولیدی، در حوزه تامین مواد اولیه بررسی شد و با توجه به نشست مشترک با اعضای هیئت امنا شهرک صنعتی شمس‌آباد، مقرر شد تا با همکاری شهرک در خصوص تامین آب این واحد، اقدامات لازم صورت بگیرد.

 

امامی امین افزود: یکی دیگر از بازدیدها از شرکتی بود که بر تغییر فاز تولید خود از موتور سیکلت‌های محرک با سوخت فسیلی و بنزین به تولید موتورهای با انرژی برقی و هیبریدی تغییرتولید داده که بدون تردید بر بهبود فضای محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها تاثیر قابل توجهی خواهد داشت که این شرکت، مشکلاتی در خصوص طرح توسعه و زمین معارض داشت که مقرر شد تا با مساعدت مدیرکل بنیاد مسکن، نسبت به حل این مشکل اقدام شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بیان داشت: همچنین در بازدید از یکی از شرکت‌های فعال در تولید مواد غذایی تصمیماتی در خصوص تقویت زمینه های صادرات محصولات این شرکت اتخاذ شد. سرمایه‌گذار این پروژه بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال هزینه کرده و البته هیچ تسهیلاتی دریافت نکرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*