۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 9100
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱
  • 287 بازدید
  • ارسال توسط :

اقدامی زیبا در‌ مقابل افطاری مجلل و مسرفانه نمایش زیبایی‌ های زندگی اسلامی با افطاری ساده در پاکدشت

پاکدشت – ابتکار ورامین: حسینیه‌ ولیعصر(عج) آلوئک بیانگر همت مردم در شکل دادن سبک زندگی اسلامی است که اگرچه افطاری ساده برگزار می ‌شود؛ اما دارای تأثیرات شگرف فردی و اجتماعی است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها- افطاری ساده نقطه‌ مقابل افطاری مجلل و مسرفانه قرار دارد و […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: حسینیه‌ ولیعصر(عج) آلوئک بیانگر همت مردم در شکل دادن سبک زندگی اسلامی است که اگرچه افطاری ساده برگزار می ‌شود؛ اما دارای تأثیرات شگرف فردی و اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها- افطاری ساده نقطه‌ مقابل افطاری مجلل و مسرفانه قرار دارد و از طرفی باعث فراگیری فرهنگ انفاق، یعنی انتقال توجه از خود به دیگران و در نتیجه تغییر فضای شهری می شود.

در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در جهت ترویج برگزاری افطاریهای ساده، شهروندان روستای آلوئک از توابع شهرستان پاکدشت در جهت تکریم روزه داران و نمایش زیبایی‌ های زندگی اسلامی، این سنت حسنه را با هزینه خودشان برای سومین سال پیاپی برپا کردند.

پا۱

روزه داران پاکدشتی پس از بانگ دلنشین اذان، دوشادوش یکدیگر با انسجام و اتحادی بی نظیر، نماز مغرب و عشا را اقامه کردند.

حسینیه‌ ولیعصر(عج) آلوئک بیانگر همت مردم در شکل دادن سبک زندگی اسلامی است که اگرچه افطاری ساده برگزار می ‌شود؛ اما دارای تأثیرات شگرف فردی و اجتماعی است که کمترین آن ایجاد روحیه‌ گذشت، ایثار و به مرور ساخت شهری بر مبنای شاخص‌ های اسلامی است؛ شهری که در آن، روابط اجتماعی افراد بیش از هر چیز دیگری بر مبنای آموزه‌ های دینی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*