۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 56067
  • ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
الزام به نصب کارت واکسن بر روی شیشه تاکسی های پایتخت
الزام به نصب کارت واکسن بر روی شیشه تاکسی های پایتخت

الزام به نصب کارت واکسن بر روی شیشه تاکسی های پایتخت

تهران- آبرومند: معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از الزامی شدن نصب کارت واکسن بر روی شیشه خودروی تاکسیرانان پایتخت از نیمه بهمن ماه خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سید امیر هنجن، با اعلام این مطلب افزود: این اقدام پیرو ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا […]

تهران- آبرومند: معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از الزامی شدن نصب کارت واکسن بر روی شیشه خودروی تاکسیرانان پایتخت از نیمه بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سید امیر هنجن، با اعلام این مطلب افزود: این اقدام پیرو ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین هماهنگی صورت‌گرفته با وزارت کشور مد نظر قرار گرفت و بر اساس آن رانندگان تاکسی می بایست با مراجعه به سایت salamat.gov.ir  نسبت به دریافت تصویر کارت واکسن دیجیتال دارای کیوآر (QR) کد و الصاق  آن بر روی شیشه جلوی تاکسی، درقسمت پایین سمت راست، اقدام کنند.

 

وی گفت: الصاق این کارت از نیمه ماه جاری برای تمامی تاکسیران ها الزامی است و در صورت عدم نصب آن بر روی شیشه تاکسی، عوامل نظارتی سازمان، نسبت به ثبت تخلف تاکسیران و جلوگیری از فعالیت اقدام می کنند. ضمن این که اجرای طرح به شیوه ارشادی یک هفته زودتر از اجرای طرح اصلی در دستور کار عوامل نظارتی سازمان تاکسیرانی شهر تهران قرار می گیرد.

 

معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: متاسفانه پنج هزار و ۱۷۷ تاکسیران هنوز برای دریافت واکسن اقدام نکرده اند و با توجه به حساسیت شغلی و ارتباط بی واسطه و مستمرشان با شهروندان، نمی توان در این زمینه اغماض کرد.

 

وی افزود: از ابتدای بهمن ماه و پس از اطلاع رسانی به رانندگان تاکسی، اعمال محدودیت برای مواردی که هنوز نسبت به دریافت واکسن اقدام نکرده در دستور کار قرار گرفت به این معنا که دریافت هرگونه خدمات از دفاتر امور اداری تاکسیرانی اعم از تمدید یا دریافت پروانه فعالیت به ارائه کارت دیجیتال واکسن منوط خواهد بود.

 

معاون سازمان تاکسیرانی شهر تهران تاکید کرد: اعمال محدودیت‌ها برای رانندگانی که تاکنون واکسن دریافت نکرده و تا زمانی که گواهی واکسن خود را به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی ارائه نکنند، ادامه دارد.

 

به گزارش ایرنا، حدود ۸۰ هزار تاکسیران در پایتخت فعال هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*