۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 4774
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :

امام جمعه فیروزکوه: تیم مذاکره کننده هسته ای از خطوط قرمز نظام عدول نمی کند

فیروزکوه- ابتکارآنلاین: حجت الاسلام والمسلمین ‘عبدالله اسماعیلی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته فیروزکوه با اشاره به نشست نمایندگان ایران با گروه ۱+۵اظهار کرد: دستیابی به توافق نهایی میان طرفین مذاکره کننده به معنای پیروزی نظام اسلامی و اثبات حقانیت جمهوری اسلامی است. وی اظهار کرد: برخی معتقدند حل معضلات جامعه به خصوص مشکلات […]

فیروزکوه- ابتکارآنلاین: حجت الاسلام والمسلمین ‘عبدالله اسماعیلی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته فیروزکوه با اشاره به نشست نمایندگان ایران با گروه ۱+۵اظهار کرد: دستیابی به توافق نهایی میان طرفین مذاکره کننده به معنای پیروزی نظام اسلامی و اثبات حقانیت جمهوری اسلامی است.

وی اظهار کرد: برخی معتقدند حل معضلات جامعه به خصوص مشکلات اقتصادی را باید به مذاکرات هسته ای گره زد که طرح این موضوع کاملا اشتباه و غیرمنطقی است.

حجت الاسلام اسماعیلی افزود: ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی هیچگاه این توهمات و خیالبافی ها را با سعادت نظام گره نمی زنند.

وی تصریح کرد: ملت فهیم ایران اسلامی به خوبی می دانند که هدف استکبار از طولانی کردن روند مذاکرات، ایجاد انحراف در افکار عمومی و تقرفه افکنی میان مردم و مسوولان است.

امام جمعه فیروزکوه تاکید کرد: استکبار جهانی در روند مذاکرات هسته ای تلاش می کند برخی اهداف و نیات شوم خود برای گسترش سلطه در سطح منطقه را دنبال کند.

حجت الاسلام اسماعیلی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی نه تنها کشوری است که قاطعانه در برابر زیاده خواهی های آمریکا و غرب ایستاده و دنیا باید بداند که دستیابی به حقوق مسلم کشور و ملت مهم ترین هدف و خواست جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی و مذاکرات هسته ای است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*