۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 6046
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲
  • 142 بازدید
  • ارسال توسط :

امام جمعه موقت شهرری روحانیت شیعه پرچم دار اسلام ناب درجهان است

ری – ابتکار ورامین: امام جمعه موقت شهر ری گفت: دین اسلام به وجود روحانیت به حیات خود ادامه می دهد و امروز روحانیت شیعه پرچم دار اسلام ناب محمدی در جهان است. به گزارش خبرنگار ما حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ابراهیمی درخطبه های نماز جمعه این هفته شهر ری با بیان اینکه برخی با […]

ری – ابتکار ورامین: امام جمعه موقت شهر ری گفت: دین اسلام به وجود روحانیت به حیات خود ادامه می دهد و امروز روحانیت شیعه پرچم دار اسلام ناب محمدی در جهان است.

به گزارش خبرنگار ما حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ابراهیمی درخطبه های نماز جمعه این هفته شهر ری با بیان اینکه برخی با این تصور و نگاه غلط که روحانیت با تنها با ماهیت دینی مردم سر و کار دارد و نباید وارد سیاست شود افزود: این دسته افراد همان تفکر جدایی دین از سیاست را دنبال می کنند و می خواهند نقش روحانیان را در پیشبرد انقلاب تضعیف کنند.

وی با اشاره به سالگرد تحریم تنباکو توسط آیت الله میرزای شیرازی گفت: این نقش یک روحانی و مراجع عالی زمان بود که با یک فتوا استعمال هرنوع دخانیات را ممنوع و دست اجانب را با این حرکت از کشور کوتاه کرد و اگر نبود اصل روحانیت و امروز با وجود حضرت آیت الله خامنه ای چه بسا کفار بر تمامی کشور مسلط بودند و دین اسلام دستخوش یکه تازی دشمنان می شود.

امام جمعه موقت شهرری افزود: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیرشان با اقشار مختلف مردم تبریز با قاطعیت فرمودند که آمریکا در مذاکرات هسته ای اگر موافقت کند پای حرف خود نخواهد ایستاد و اروپا نیز چنانچه حرکتی برخلاف خواسته ملت ایران انجام دهد، آنان را تحریم کرده و گاز را به این کشورها قطع می کنیم.

وی گفت: مردم انقلابی و آزاده یمن نیز با الگوبرداری از انقلاب اسلامی ملت ایران دست آمریکا و انگلیس را از کشور خود کوتاه کردند و با بستن راههای ورودی به این منطقه یکبار دیگر دشمنان اسلام بویژه رژیم صهیونیستی را در رسیدن به اهداف شوم آنان در بین صفوف مسلمان نقش برآب کردند.

امام جمعه موقت شهرری گفت: اکنون عربستان سعودی، قطر ، امارات ، آمریکا و انگلیس همه به تکاپو افتاده اند که سد راه این جنش مردمی در یمن شوند و نیروهای مومن و انقلابی نیز با بهره گیری از تجارب حزب الله لبنان با حضور در صحنه و ایستادگی برابر دشمنان در پی استحکام بخشیدن به مواضع خود هستند.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*