۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28188
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
  • 207 بازدید
  • ارسال توسط :
انتقاد نماینده مردم محلات از بدحجابی در کشور
انتقاد نماینده مردم محلات از بدحجابی در کشور

انتقاد نماینده مردم محلات از بدحجابی در کشور

تهران – آبرومند: نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی از وضعیت بدحجابی در کشور انتقاد کرده و خواستار مقابله با این معضل شد.

تهران – آبرومند: نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی از وضعیت بدحجابی در کشور انتقاد کرده و خواستار مقابله با این معضل شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –  «علیرضا سلیمی» در جلسه علنی بعدازظهر امروز-دوشنبه-مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به عبدالرضا مصری نایب رییس دوم مجلس گفت: متاسفانه برهنگی فرهنگی آرام آرام به فرهنگ برهنگی تبدیل شد، کسانی که باید غیرت دینی به خرج دهند، سکوت کردند و گاهی اوقات مسیر را برای این امور باز کردند.

 

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این چه وضعی است که در شمال اتفاق افتاد، کسانی که مسئول هستند واقعاً شرم نمی کنند.

 

وی از دادستان بابت رسیدگی به این پرونده تشکر کرد و خطاب به رییس جمهوری اظهارداشت: چه کسی متولی است، آیا شما متولی هستید یا دیگری متولی است، چرا ما باید به این مسیر منتهی شویم.

 

سلیمی در تذکری دیگر گفت: همه ما دیدیم که آمریکایی ها و وزیر خارجه این کشور از ما خواسته اند که «اف ای تی اف» و «پالرمو» را تصویب کنیم؛ اف بر غیرت کسی که در این شرایط باز از اف ای تی اف و پالرمو دفاع کند.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: آیا باید زیر بار تحمیل برویم، اگر اینها (اف ای تی اف و پالرمو) برای ما نفع هم داشتند، پذیرش آنها در این شرایط عین ذلت است، ما تن به ذلت نخواهیم داد.

 

وی همچنین خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: میادین ورزشی میدان مسابقه ورزشی است یا میدان جنگ. بعضی از استادیوم ها به میدان جنگ تبدیل شده اند؛  تدبیر کنید.

 

سلیمی همچنین حقوق بگیران نجومی اشاره کرد و گفت: بعضی از حقوق بگیران نجومی، قانون را با لطایف الحیل دور زدند، این چه وضعیتی است.

 

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی هم در تذکری از وضعیت بی حجابی در اتفاق شمال کشور انتقاد، و از رییس جمهوری، وزیران فرهنگ و ارشاداسلامی، کشور و رییس قوه قضاییه درخواست کرد به طور جدی با معضل بدحجابی مقابله کنند.

 

وی گفت: کشف حجاب عده ای در شمال کشور شایسته خون شهدا و شان نظام نیست، مدیران فرهنگی قصد دارند با سکوت از کنار این حوادث بگذرند و مهر تایید بر این وقایع بزنند. دولت بداند و آگاه باشد مردم برای استقرار اسلام در کشور خون بهای سنگینی داده اند و به این راحتی از آرمان های خود دست بر نمی دارند.

 

نماینده مردم فلاورجان تصریح کرد: مواظب باشید سیل متدینین شما را با خود نبرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*