۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 36081
  • ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
  • 319 بازدید
  • ارسال توسط :
انتقال خون بروجرد با کمبود پزشک مواجه است
انتقال خون بروجرد با کمبود پزشک مواجه است

انتقال خون بروجرد با کمبود پزشک مواجه است

بروجرد – آبرومند: سرپرست انتقال خون بروجرد گفت: انتقال خون شهرستان با کمبود پزشک روبرو است و در صورتی که این مهم مرتفع شود می‎توان به صورت سیار از ادارات و نهادها داوطلبانه خونگیری انجام شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –  علی شجاعی افزود: امسال ۱۱هزار و ۸۴ نفر برای اهدای […]

بروجرد – آبرومند: سرپرست انتقال خون بروجرد گفت: انتقال خون شهرستان با کمبود پزشک روبرو است و در صورتی که این مهم مرتفع شود می‎توان به صورت سیار از ادارات و نهادها داوطلبانه خونگیری انجام شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –  علی شجاعی افزود: امسال ۱۱هزار و ۸۴ نفر برای اهدای خون مراجعه کردند که از این تعداد هشت هزار و ۱۹۵ نفر اهدای خون داشتند.

 

وی اضافه کرد: اهدای خون در این مدت یک درصد و آمار مراجعه کنندگان ۲.۲ درصد افزایش یافته است.

 

وی با اشاره به کاهش مشارکت بانوان بروجردی در اهدای خون بیان کرد: مشارکت بانوان در اهدای خون امسال ۱۳ درصد کاهش یافته در حالی که در سالیان گذشته بانوان در اهدای خون مشارکت چشمگیری داشته اند.

 

سرپرست انتقال خون بروجرد اظهار داشت: هر ساله با سرد شدن هوا اهدای خون کاهش می یابد ولی با توجه به این که نیاز به خون همیشگی بوده که ضروری است تا اهداکنندگان خون در این فصول نیز بیماران نیازمند به خون را فراموش نکنند.

 

شجاعی اظهار داشت: امسال از افرادی که در ادارات به صورت داوطلب اهدای خون کردند با اعزام تیم سیار خونگیری بیش از ۴۰ واحد خون جمع آوری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*