۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 27282
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
  • 262 بازدید
  • ارسال توسط :
انجام طرح آب‌رسانی سیمین‌دشت به گرمسار با ۲۴۰ میلیارد تومان اعتبار
انجام طرح آب‌رسانی سیمین‌دشت به گرمسار با ۲۴۰ میلیارد تومان اعتبار

انجام طرح آب‌رسانی سیمین‌دشت به گرمسار با ۲۴۰ میلیارد تومان اعتبار

گرمسار – آبرومند: فرماندار گرمسار بابیان اینکه طرح آب‌رسانی از سیمین دشت به گرمسار با میزان ۲۱ میلیون مترمکعب در حال انجام است، گفت: بخش خصوصی در این پروژه ۲۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.   به گزارش خبرنگار ما-  وحید رجایی صبح پنج‌شنبه در جلسه بررسی مسائل و رفع مشکلات پروژه آب‌رسانی گرمسار به […]

گرمسار – آبرومند: فرماندار گرمسار بابیان اینکه طرح آب‌رسانی از سیمین دشت به گرمسار با میزان ۲۱ میلیون مترمکعب در حال انجام است، گفت: بخش خصوصی در این پروژه ۲۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.

 

به گزارش خبرنگار ما-  وحید رجایی صبح پنج‌شنبه در جلسه بررسی مسائل و رفع مشکلات پروژه آب‌رسانی گرمسار به روش (بی‌اوتی) به میزبانی سالن جلسات فرمانداری شهرستان بابیان اینکه این طرح یکی از پروژه‌های اولویت‌دار در راستای خدمت‌رسانی به مردم محسوب می‌شود، ابراز داشت: پروژه آب‌رسانی از سیمین دشت به گرمسار به روش خرید تضمینی آب (بی‌اوتی) توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی باهدف تأمین بخشی از نیازهای آب شرب و صنعت گرمسار به میزان سالانه ۲۱ میلیون مترمکعب در حال انجام است.

 

وی بابیان اینکه تأمین آب شرب مردم گرمسار در اولویت قرار دارد، افزود: برای تسریع در انجام کار بخش خصوصی بااعتباری حدود ۲۴۰ میلیارد تومانی برای تأمین آب شرب ورود پیداکرده است.

 

فرماندار گرمسار بابیان اینکه سرمایه‌گذار بعد از ۲۰ سال بهره‌برداری، خط انتقال را به‌روز کرده و تحویل دولت خواهد داد، ابراز داشت: این پروژه یکی از ماندگارترین پروژه‌های عمرانی شهرستان در تأمین آب منطقه و حوزه استحفاظی گرمسار محسوب می‌شود.

 

رجایی در ادامه تصریح کرد: پروژه آب‌رسانی و آب شرب گرمسار به روش (بی‌اوتی) می‌تواند باعث ایجاد آب پایدار در حوزه آبخیز این منطقه شود و حل مشکلات را در شهرستان گرمسار به همراه داشته باشد.

 

وی افزود: این طرح مهم آب‌رسانی در حال اجرا پیشرفت بسیار خوبی نیز داشته است که با طرح مشکلات و موانع و تلاش برای رفع آن‌ها انتظار می‌رود این پروژه در مسیر روند اجرایی خود تسریع بیشتری پیدا کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*