۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7334
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۱۶
  • 196 بازدید
  • ارسال توسط :

اندیشه‌های شهید مطهری در آموزش و پرورش دماوند نهادینه شود

دماوند – ابتکار ورامین: معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم نهادینه شدن اندیشه‌های شهید مطهری در آموزش و پرورش این شهرستان تأکید کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – شاهرخ جهانشاهی در نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دماوند اظهار داشت: […]

دماوند – ابتکار ورامین: معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم نهادینه شدن اندیشه‌های شهید مطهری در آموزش و پرورش این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – شاهرخ جهانشاهی در نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دماوند اظهار داشت: شهید مطهری نمونه کاملی از یک معلم بود.

وی افزود: اگر اندیشه‌های این شهید بزرگوار در آموزش و پرورش نهادینه می‌شد، امروز دانش‌آموزان ما در سطح بهتر علمی و تربیتی قرار داشتند.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: شهید مطهری معتقد بود باید برای رسیدن به رشد فکری و معنوی، موانع را از سر راه فطرت خداجویی انسان‌ها برداریم.

جهانشانی ادامه داد: مراسم سالگرد شهادت شهید مطهری باید به عنوان جلوه‌ای از اندیشه‌های نظریه‌پرداز انقلاب اسلامی مدنظر قرار گیرد و این اندیشه‌ها در مدارس، دانشگاه و حوزه‌ها توسعه پیدا کند.

وی گفت: با شهادت شهید مطهری اندیشه بلندش شهید نشد، بلکه همواره از دانش این شهید در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده شده است.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: موضوع معلم و تدریس برای شهید مطهری بسیار مهم بود و تدریس این معلم شهید در دانشگاه باعث آغاز اصلاح و رفع اختلافات بین حوزه و دانشگاه شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*