۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 100
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۵
  • 412 بازدید
  • ارسال توسط :

اهتمام به دانش و مدرسه سازی موجب رشد و توسعه کشور می شود

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهار داشت: اهتمام به امر دانش و مدرسه سازی موجب رشد و توسعه کشورها می شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک که با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شد با […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهار داشت: اهتمام به امر دانش و مدرسه سازی موجب رشد و توسعه کشورها می شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک که با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شد با تقدیر از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان به دلیل اهتمام برای برگزاری این جشنواره اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم می فرماید کسانیکه در رسیدن به قرب الهی لحظه شماری می کنند و ایمان به روز واپسین داشته و معتقدند بازگشت همه به سوی خداست، اینها فرشتگان، پیامبران و بندگان صالح خداوند محسوب می شوند. یعنی خداوند بندگان صالح را در ردیف فرشتگان و پیامبران آورده است.

وی بیان داشت: یکی از مواردی که باعث از دست رفتن فرصت ها می شود ثروت است. در برخی افراد روحیه مال اندوزی و داشتن حرص و طمع به مال بیشتر ایجاد می شود و به هیچ وجه حاضر نیستند از سرمایه خود بگذرند اما در این میان افرادی نیز وجود دارند که از ثروت خود گذشته و در راه خیر قدم می گذارند، اینها انسانهای شایسته و بسیار بزرگی هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه جامعه ای توسعه می یابد که علم محور و توسعه محور باشد، افزود: در جهان نیز کشورهایی رشد و توسعه یافته اند که دانش را مورد اهتمام قرار داده اند و کسانی که به دنبال ایجاد فضاهای آموزشی در کشور می باشند، بندگان صالح خداوند محسوب می شوند.

وی با بیان اینکه اهمیت مدرسه سازی همواره در عمل و گفتار امام راحل و مقام معظم رهبری نمود داشته، یادآور شد: برکت مدرسه سازی در کشور به این است که ۳۰ سال پیش امام خمینی(ره) به عنوان اولین خیر در این امر خداپسندانه مشارکت کردند. خوشبختانه تعداد خیرین کشور روز به روز در حال افزایش است و ما مفتخریم که شهرستان قرچک نیز از حضور این افراد بی بهره نیست.

صادقی افزود: باید بر دستان تمام خیرین بوسه زد زیرا توانسته اند از جهاد بخشش اموال که نوعی جهاد اکبر است سرفراز بیرون بیایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*