۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 58259
  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
اهدای اعضای بدن؛ آخرین خدمت پاکبان اسلامشهری
اهدای اعضای بدن؛ آخرین خدمت پاکبان اسلامشهری

اهدای اعضای بدن؛ آخرین خدمت پاکبان اسلامشهری

اسلامشهر- آبرومند: اهدای اعضای بدن یکی از پاکبانان شهرداری اسلامشهر که بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس در حین انجام وظیفه جان خود را در راه خدمت به مردم از دست داده بود، جانی دوباره به چند شهروند بخشید. به گزارش خبرنگار ما – رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اسلامشهر با تایید […]

اسلامشهر- آبرومند: اهدای اعضای بدن یکی از پاکبانان شهرداری اسلامشهر که بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس در حین انجام وظیفه جان خود را در راه خدمت به مردم از دست داده بود، جانی دوباره به چند شهروند بخشید.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اسلامشهر با تایید این خبر گفت: صبح روز دهم تیر یک دستگاه اتوبوس به ابراهیم غضنفری یکی از پاکبانان شهرداری اسلامشهر که در حین خدمت در محور اصلی شهر به سمت شاتره بود، برخورد کرد اما متاسفانه تلاش کادر پزشکی برای نجات جان این پاکبان شریف نتیجه ای در برنداشت.

 

این کارگر خدوم و زحمتکش خدمات شهری شهرداری اسلامشهر دچار مرگ مغزی شد و اعضای پیکرش، به چند انسان دیگر جانی دوباره بخشید.

 

طبق اطلاعات کسب شده توسط خبرنگار ایرنا، این پاکبان از نیروهای پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری بوده که مسئولان شهرداری اسلامشهر در این زمینه قول کمک به خانواده بازمانده این پاکبان داده اند.

 

ابراهیم غضنفری در زمان مرگ ۳۸ سال داشت و از وی ۲ فرزند معلول به یادگار مانده است.

 

محسن حمیدی شهردار اسلامشهر در این رابطه ضمن عرض تسلیت و تعزیت به خانواده مرحوم ابراهیم غضنفری، دستور بازبینی و تدوین مجدد آیین نامه ایمنی کارکنان در معابر پر تردید شهری در راستای اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از حوادث مشابه را به معاونت خدمات شهری صادرکرد.

 

اسلامشهر با جمعیتی حدود ۶۰۰ هزار نفر در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*