۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 27700
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :
اهدای تانکر آب به حیات وحش ، کادوی تولد پدر بزرگ به نوه
اهدای تانکر آب به حیات وحش ، کادوی تولد پدر بزرگ به نوه

اهدای تانکر آب به حیات وحش ، کادوی تولد پدر بزرگ به نوه

گرمسار – آبرومند: دوستدار محیط زیست به مناسبت تولد نوه اش ۲ تانکر ۱۰ هزار لیتری به پارک ملی کویر مرکزی در گرمسار هدیه کرد. به گزارش خبرنگار ما – رییس اداره پارک ملی کویر مرکزی گرمسار گفت:  آقای خوش بین که از دوستداران حیات وحش و محیط زیست است، برای بزرگداشت یاد و خاطره […]

گرمسار – آبرومند: دوستدار محیط زیست به مناسبت تولد نوه اش ۲ تانکر ۱۰ هزار لیتری به پارک ملی کویر مرکزی در گرمسار هدیه کرد.

به گزارش خبرنگار ما – رییس اداره پارک ملی کویر مرکزی گرمسار گفت:  آقای خوش بین که از دوستداران حیات وحش و محیط زیست است، برای بزرگداشت یاد و خاطره فرزندش محیط بان مرحوم میلاد عباس زاده و به مناسبت سالروز تولد نوه یک ساله خود، امیر علی ، این تانکرها را برای آب رسانی به حیات وحش پارک ملی کویر مرکزی، اهدا کرد.

شاه حسینی مقدم افزود: محیط بان میلاد عباس زاده ، جان خود را در شیفت کاری و در ذخیره گاه زیستکره پارک ملی کویر مرکزی در گرمسار از دست داد.

وی افزود: با توجه به وسعت و شرایط جغرافیایی و  اهمیت و تنوع زیستی و جانوری ذخیره گاه زیست کره پارک ملی کویر مرکزی، تهیه تانکر برای آب رسانی به حیات وحش ضروری است و بسیاری از خیران با نذر طبیعت در این امر مشارکت می کنند.

(منبع خبر: خبرگزاری صداوسیما)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*