۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 27657
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
  • 145 بازدید
  • ارسال توسط :
اهدای کلاه ایمنی رایگان به موتورسواران دشتستانی
اهدای کلاه ایمنی رایگان به موتورسواران دشتستانی

اهدای کلاه ایمنی رایگان به موتورسواران دشتستانی

بوشهر – آبرومند: در راستای طرح ارتقاء ایمنی و پیشگیری از تصادفات، در مراسمی با حضور فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان و رئیس پلیس راهور استان کلاه ایمنی بین راکبان موتورسیکلت سوار توزیع شد.   به گزارش خبرنگار ما – در این مراسم که با هدف فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی، پیشگیری از تلفات ناشی […]

بوشهر – آبرومند: در راستای طرح ارتقاء ایمنی و پیشگیری از تصادفات، در مراسمی با حضور فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان و رئیس پلیس راهور استان کلاه ایمنی بین راکبان موتورسیکلت سوار توزیع شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – در این مراسم که با هدف فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی، پیشگیری از تلفات ناشی از تصادفات موتورسواران و ارتقای نظم و انضباط ترافیکی صورت گرفت، پلیس راهور بوشهر در یک اقدام ویژه با اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران فاقد کلاه ایمنی، حفظ جان موتورسواران را به عنوان دغدغه نیروی انتظامی به شهروندان یادآوری کرد.

 

رئیس پلیس راهور استان بوشهر در حاشیه این مراسم بیان کرد: حدود ۹۰ درصد تلفات ناشی از تصادفات موتورسیکلت به خاطر ضربه به سر می باشد که استفاده از کلاه ایمنی می تواند تا حدود زیادی از این مرگ و میرها جلوگیری کند.

 

سرهنگ کشکولی بیان کرد: پلیس در این حرکت خداپسندانه با این شعار که حفظ جان مردم از اولویت های پلیس است به شهروندان نشان داد که اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری پلیس برای نهادینه کردن فرهنگ عبور و مرور، ارتقای نظم و انضباط شهری و حفظ جان مردم است.

 

وی ابراز امیدواری کرد: مردم مومن و قانونمدار استان بوشهر با رعایت بیش از پیش قوانین و مقررات و به خصوص استفاده از کلاه ایمنی هنگام رانندگی با موتورسیکلت در پیشگیری از حوادث همراه و همیار پلیس باشند.

 

گفتنی است، در این مراسم که سرهنگ سید جواد رضوی، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان؛ سرهنگ کشکولی، رئیس پلیس راهور استان بوشهر؛ رییس و تعدادی از کارکنان پلیس راهور دشتستان حضور داشتند ضمن ارائه آموزش های لازم به موتورسواران و توزیع بروشور، بر ضرورت استفاده از کلاه ایمنی و رعایت قوانین و مقررات تاکید شد.

(منبع خبر: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*