۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1420
  • ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
  • 295 بازدید
  • ارسال توسط :

اوج اقتدار فرهنگ ورزش شهرستان پیشوا در برج میلاد

پیشوا – رامین نیوز: همزمان با پنجمین روز از هفته فرهنگ و هنر که در بلندترین برج مخابراتی کشور برگزار شد ، ورزشکاران پیشوایی ورزش آمیخته با فرهنگ بومی شهرستان را به رخ بازدید کنندگان کشیدند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت : ورزش به مثابه مقوله […]

پیشوا – رامین نیوز: همزمان با پنجمین روز از هفته فرهنگ و هنر که در بلندترین برج مخابراتی کشور برگزار شد ، ورزشکاران پیشوایی ورزش آمیخته با فرهنگ بومی شهرستان را به رخ بازدید کنندگان کشیدند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت : ورزش به مثابه مقوله ای فرهنگی است و می توان آن را یکی از ارکان جدا نشدنی فرهنگ هر جامعه دانست که بحمد الله امروز با هنر نمایی ورزشکاران عزیزمان توانستیم گوشه ای از فرهنگ کهن و غنی منطقه پیشوا را مقابل دیدگان صدها نفر به نمایش بگذاریم.

برج میلاد ورزش 2

امیر حسین طاهری افزود: پنجشنبه ۴ اردیبهشت که مختص ارائه توانمندی های فرهنگی شهرستان پیشوا بود، پس از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری از قبیل اجرای موسیقی زنده، نمایش و برنامه های فرهنگی مرتبط سعید اردستانی از قهرمانان ورزشی شهرستان توانست در عرض ۳۰ دقیقه تعداد ۹۲۷۰ طناب به صورت سرعتی با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر و جمعی از روسای ادارات، گروه ژیمناستیک حرفه ای به سرپرستی یاسر شیرازی با اجرای حرکات نمایشی پیشرفته، دوچرخه سواران تریال کار و گروه عشایری با اجرای سازهای سنتی توانستند خیل عظیمی از جمعیت حاضر در برج میلاد را به سوی خود جذب نموده و مورد تحسین قرار گیرند.

محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا نیز در این رابطه با اشاره به اینکه ورزش سبب توسعه فرهنگ و الگو ساز قشر بزرگی از جامعه است گفت: مسئولین ما اگر به ورزش توجه بیشتری کنند و افراد دخیل در این امر هدایت درست شوند، فرهنگ ورزش اصلاح شده و موجب پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

در پایان طاهری سکاندار فرهنگ شهرستان شهید پرور و انقلابی پیشوا از همکاری کلیه عزیزانی که در برگزاری مراسم هفته فرهنگ و هنر برج میلاد نقش داشته تقدیر و خاطر نشان کرد: برای اصلاح و بهبود فرهنگ نیاز به همیاری همگانی است و باید همه با احساس مسئولیت این اداره را یاری نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*