۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 9246
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶
  • 151 بازدید
  • ارسال توسط :

اولین جلسه شورای اداری قرچک با حضور فرماندار جدید برگزار شد

قرچک – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک با حضور مسعود مرسل پور فرماندار جدید این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – جلسه شورای اداری شهرستان قرچک صبح امروز با حضور مسعود مرسل پور فرماندار جدید شهرستان قرچک، معاونین فرمانداری و رؤسای ادارات شهرستان برگزار شد.   در این جلسه فرماندار […]

قرچک – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک با حضور مسعود مرسل پور فرماندار جدید این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – جلسه شورای اداری شهرستان قرچک صبح امروز با حضور مسعود مرسل پور فرماندار جدید شهرستان قرچک، معاونین فرمانداری و رؤسای ادارات شهرستان برگزار شد.

 قر۳

در این جلسه فرماندار شهرستان قرچک اساسی ترین مشکل منطقه را نبود ساختار اداری در این منطقه دانست و برگزار کردن جلسات شورای اداری را یکی از ارکان مدیریتی و مثمر ثمر در هر منطقه عنوان کرد.

مسعود مرسل پور اظهار داشت: رؤسای ادارات تمام پیشنهادات خود را از لحاظ کیفی و کمی در رابطه با ساختار اداری دستگاه مربوطه ارائه دهند تا در جلسات مختلف کارشناسی شده و نتیجه مطلوب حاصل شود.

 قر۴

وی در خصوص مباحث اصلی شهرستان همچون مسکن، بهداشت و درمان، حمل و نقل، ورزش و … نکاتی را یادآور شد و افزود: معضل نبود ساختار اداری صحیح یکی از مهمترین مشکلات موجود است که کلیه امور را تحت الشعاع قرارداده اما با رایزنی هایی که با دستگاههای مربوطه در سطح استان و کشور خواهد شد به طور جدی در جهت رفع این موانع ورود خواهیم کرد.

 قر۲

گفتنی است در این جلسه رؤسای کلیه ادارات ضمن ارائه گزارش عملکرد خود طی مدت شهرستان شدن قرچک، به طرح مشکلات و معضلات دستگاه مربوطه پرداختند و از فرماندار جدید خواستند با تمام توان در راستای کمک به حل مشکلات موجود عمل کند.

همچنین بنا به دستور فرماندار کلیه رؤسای ادارات به ارائه پیشنهادات لازم در خصوص ارتقای سطح خدمت رسانی مطلوب به شهروندان پرداختند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*