۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1067
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۴۲
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :

اولین جلسه هماهنگی هفته فرهنگ و هنر شهرستان پیشوا برگزار شد

پیشوا – رامین نیوز: نخستین جلسه هماهنگی برنامه های  هفته  فرهنگ و هنر شهرستان پیشوا در برج میلاد با حضور مسئولین انجمنهای نمایشی،موسیقی، شعر و ادب فارسی، تجسمی و خوشنویسی فروردین سالجاری در دفتر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- امیرحسین طاهری در حضور مسئولین انجمنهای […]

پیشوا رامین نیوز: نخستین جلسه هماهنگی برنامه های  هفته  فرهنگ و هنر شهرستان پیشوا در برج میلاد با حضور مسئولین انجمنهای نمایشی،موسیقی، شعر و ادب فارسی، تجسمی و خوشنویسی فروردین سالجاری در دفتر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- امیرحسین طاهری در حضور مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری گفت: هفته فرهنگ و هنر فرصت  معرفی فرهنگ و هنر و آداب و رسوم شهرستان پیشوا است و در این زمینه باید سعی کنیم برنامه های خود را به بهترین وجه ممکن ارائه دهیم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا افزود: از آنجا که شهرستان پیشوا پیشکسوت قیام و ایثار و شهادت است در همه زمینه های فرهنگی و هنری ایثار و شهادت باید تلاش کرد تا به عنوان مبداء قیام ۱۵ خرداد ۴۲ معرفی گردد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا تصریح کرد: ما باید با معرفی آثار مفاخر، هنرمندان، شاعران و بزرگان این شهر خصوصاً معرفی بارگاه مطهر امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) در این شهر اقدام نمایم تا مردم سراسر کشور پی به وجود مبارک این امامزاده واجب التعظیم ببرند.

طاهری در ادامه گفت: ما در زمینه هنرهای تجسمی و خوشنویسی با وجود انجمن خوشنویسان این شهرستان زبان زد همه  هستیم و در بخش موسیقی نیز با وجود خانه هنر شهرستان پیشوا از نظر هنر موسیقی نیز قوی هستم و هنرمندان بسیار توانایی داریم.

وی با اشاره به تاسیس انجمن شعر و ادب شهرستان پیشوا در سال ۹۲ افزود: اساتید و شعران تواتمندی نیز در زمینه شعر و ادب داریم که می توانند با سرودن اشعار خود در معرفی شهرستان پیشوا به ما کمک کنند.

طاهری در خصوص انجمن هنرهای نمایشی نیز اشاره کرد: نمایشهای خوبی در زمینه  قیام  ۱۵ خرداد کار شده که ما نیز می توانیم با نمایش این آثار پیام خودمان را به معرض دید بگذاریم. وی در خصوص هنرمندان توانیاب شهرستان پیشوا نیز اطلاعات خوبی داشت و در این زمینه نیز گفت: با هماهنگی لازم با موسسه توان یابان موسی بن جعفر(ع) از هنرمندان توان یاب این موسسه نیز در رشته های گلیم بافی نقاشی معرق کاری خاتم کاری و غیره نیز استفاده شده است.

در پایان این جلسه صمیمی مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا برنامه های خود را برای هرچه باشکوه تر انجام شدن هفته فرهنگ و هنر شهرتان پیشوا در برج میلاد را ارائه کردند.

گفتنی است، برنامه هفته فرهنگ و هنرجنوب شرق استان تهران متعلق به شهرستانهای پیشوا، ورامین و پاکدشت می باشد که از تاریخ ۳۰ فروردین ماه لغایت ۵ اردیبهشت ماه ۹۳ در برج میلاد تهران دایر می باشد و روز ۴ اردیبهشت روز ویژه برای ارائه برنامه های شهرستان پیشوا است .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*