۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7477
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :

اولین سنگر جهت مقابله با جنگ نرم کانون خانواده است

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ فرج الهی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: امروز مقابله با جنگ نرم دشمن برهمگان وظیفه ای واجب است و اولین سنگر جهت مقابله با جنگ نرم کانون خانواده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ فرج الهی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با حضور در […]

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ فرج الهی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: امروز مقابله با جنگ نرم دشمن برهمگان وظیفه ای واجب است و اولین سنگر جهت مقابله با جنگ نرم کانون خانواده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ فرج الهی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با حضور در جمع کارگران کارخانه آجرثبات ضمن تبریک روز کارگر به بیان اهداف جنگ نرم پرداخت و اظهار داشت: کمرنگ کردن اعتقادات دینی جوانان، کاهش عزت نفس جوانان و ضربه زدن به اعتقادات قوی و محکم کشورهای اسلامی را می توان در یک نگاه از جمله اهداف جنگ نرم برشمرد.

وی در ادامه به ابزارهای کاربردی دشمن در این جنگ اشاره داشت و افزود: دشمن در این راه ابزارهای گوناگونی را بکار می برد که از جمله این ابزارها می توان به اعتیاد، ماهواره، برنامه ها و بازی های غیر اخلاقی، شبکه های فاسد اجتماعی توجه داشت که ماهواره را می توان از مهمترین و خطرناک ترین این ابزارها دانست.

این مقام انتظامی تقویت باورهای دینی را بهترین راه مقابله با جنک نرم برشمرد و تاکید کرد: این موضوع که ما همه جا نمی توانیم به همراه فرزندانمان باشیم یک امر کاملا روشنی است اما همینطور رها کردن هم کار درست و صحیحی نیست بنابراین بهترین راهکاری که امروزه اندیشمندان حوزه علوم انسانی به آن دست پیدا کرده اند تقویت باورهای دینی است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در پایان از کارگران شرکت آجرثبات خواست تا هرگونه مشکلات خود را در زمینه هایی که به نوعی با کار نیروی انتظامی مربوط است با مرکز مشاوره پلیس در میان گذاشته و از خدمات رایگان این مرکز اجتماعی پلیس بهره مند شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*