۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 365
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
  • 455 بازدید
  • ارسال توسط :

ایثارگران و خانوادهای آنان نماد و نشانه های افتخار هر منطقه اند

پاکدشت- رامین نیوز: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: ایثارگران و خانوادهای آنان نماد و نشانه های افتخار هر منطقه اند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ششمین نشست خدمات رسانی ایثارگران با حضور فرماندار پاکدشت، امام جمعه شهرستان، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و شهردارن و بخشداران در محل شهرداری پاکدشت برگزار گردید. در این […]

پاکدشت- رامین نیوز: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: ایثارگران و خانوادهای آنان نماد و نشانه های افتخار هر منطقه اند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ششمین نشست خدمات رسانی ایثارگران با حضور فرماندار پاکدشت، امام جمعه شهرستان، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و شهردارن و بخشداران در محل شهرداری پاکدشت برگزار گردید.

در این نشست ابتدا فرماندار پاکدشت و رئیس شورای خدمات رسانی ایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت همه داشته های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را بعد از لطف و عنایت خداوند، مرهون خون پاک شهیدان در کنار رهبری داهیانه امام راحل و عظیم الشأن(ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: تکریم، تجلیل و پاسداشت خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران وظیفه تک تک آحاد ملت می باشد چرا که عزت، اقتدار و عزیز بودن ملت ایران در سطح دنیا مدیون رشادت ها، جان فشانی ها و از خود گذشتگیهای همه شهدا و ایثارگران می باشد.

وی از شهدا و ایثارگران بعنوان سرمایه بزرگ نظام و جامعه یاد کرد و افزود: آنچه ما در طول این سالها بدست آورده ایم بخاطر وجود پر خیر و برکت شهدا و ایثارگران بوده است.

قاسمی فرزاد اصلی ترین وظیفه این شورا را ارائه راه کارهایی به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و رسیدگی بیشتر به امور ایثارگران دانست و یادآور شد: ایثارگران و خانوادهای آنان نماد و نشانه های افتخار هر منطقه اند؛ لذا تکریم و همچنین تلاش برای انتقال پیام شهیدان و ترویج فرهنگ ارزشمند معنوی ایثار و شهادت یک وظیفه همگانی است.

در ادامه امام جمعه شهرستان و نماینده مردم پاکدشت در مجلس در خصوص جایگاه و منزلت شهیدان و تکریم و تعظیم خانوادههای شهدا و ایثارگران مطالبی را ارائه نمودند.

در پایان ضمن بررسی مصوبات جلسه گذشته در خصوص همایش پیاده روی خانوادگی ایثارگران بمناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز بزرگداشت شهدا برنامه ریزی لازم صورت پذیرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*