۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 34175
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
  • 277 بازدید
  • ارسال توسط :
ایجاد استان جدید در دستور کار وزارت کشور نیست
ایجاد استان جدید در دستور کار وزارت کشور نیست

ایجاد استان جدید در دستور کار وزارت کشور نیست

ارومیه- آبرومند: مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور گفت: در زمان حاضر هیچ برنامه‌ای برای تقسیمات کشوری در سطح کاهش یا افزایش استان‌ها وجود ندارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سعید جلالی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در شهرستان سلماس از توابع آذربایجان‌غربی افزود: انگیزه‌ای در خصوص تفکیک استان‌های […]

ارومیه- آبرومند: مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور گفت: در زمان حاضر هیچ برنامه‌ای برای تقسیمات کشوری در سطح کاهش یا افزایش استان‌ها وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سعید جلالی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در شهرستان سلماس از توابع آذربایجان‌غربی افزود: انگیزه‌ای در خصوص تفکیک استان‌های کشور وجود ندارد و در آینده نیز در صورت وجود چنین پیشنهادی، بررسی آن از طریق این نهاد انجام می‌شود.

 

وی اضافه کرد: شرایط کنونی کشور طوری است که ایجاد استان جدید و افزایش تعداد استان‌ها نمی‌تواند صورت گیرد و طرح‌ریزی در این خصوص نیز به صلاح نیست.

 

وی بیان کرد: برخی افراد که با اهداف سیاسی در این خصوص اظهارنظر می‌کنند، از این کار خودداری کرده و افکار عمومی را در این زمینه مشوش نکنند.

 

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور از بزرگان، نخبگان و مقامات سیاسی کشور خواست تا از مطرح کردن امور حاشیه‌ای در این زمینه به منظور نیل به اهداف خاص سیاسی و ایجاد ابهام در افکار عمومی خودداری کنند.

 

به گزارش ایرنا طی هفته‌های اخیر طرحی از سوی برخی نمایندگان برای ایجاد استان آذربایجان‌مرزی در مجلس شورای اسلامی مطرح شد که ۲ بار با وجود اصرار برخی نمایندگان از حد نصاب مطرح کردن در کمیسیون‌های مربوطه افتاد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*