۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 28114
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :
ایستادگی ملت در برابر دشمن موجب می شود که چرخ اقتصاد داخلی بچرخد
ایستادگی ملت در برابر دشمن موجب می شود که چرخ اقتصاد داخلی بچرخد

ایستادگی ملت در برابر دشمن موجب می شود که چرخ اقتصاد داخلی بچرخد

فیروزکوه – آبرومند: نماینده اصلاح طلب شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به سخنان رهبری در خصوص وحدت، همدلی و مقاومت موجب میشود که مقاومت مردم در برابر دشمن مستحکم شود و این ایستادگی به چرخیدن چرخ اقتصادی کشور منجر خواهد شد. به گزارش خبرنگار ما – قاسم میرزایی نیکو […]

فیروزکوه – آبرومند: نماینده اصلاح طلب شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به سخنان رهبری در خصوص وحدت، همدلی و مقاومت موجب میشود که مقاومت مردم در برابر دشمن مستحکم شود و این ایستادگی به چرخیدن چرخ اقتصادی کشور منجر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما – قاسم میرزایی نیکو با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمن موجب عبرت تاریخی می شود اظهار داشت: یکی از مثال های بارز این مسئله میتواند واقعه کربلا باشد و ممکن است همه شهید و بعضی اسیر شوند و این میتواند نتایج تاریخی و عبرت انگیزی برای جامعه و همه کشور ها و نسل های بعدی داشته باشد، اما باید یک مسیر را انتخاب کرد.

 

وی درباره نتیجه مذاکره با دشمنان از گذشته تاکنون گفت: این مذاکرات فراز و فرودهایی داشت که در بعضی مواقع نتایج مثبت و همچنین در مقابل آن با نتایج منفی نیز رو به رو بوده است، برای مثال خروج ایران از بند هفتم منشور سازمان ملل یک جنبه مثبت دارد، اما وقتی فردی مانند ترامپ همه چیز را انکار میکند یک جنبه منفی دارد.

 

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه کردن به نکاتی که رهبر معظم انقلاب و دیگر مسئولان در خصوص وحدت، همدلی و مقاومت و همچنین با شفافیت با مردم سخن گفتن، باعث مستحکم شدن مقاومت ملت در برابر مستکبران می شود.

 

میرزایی نیکو تصریح کرد: ایستادگی ملت در برابر دشمن باعث میشود که چرخ اقتصاد داخلی بچرخد، در کشور ایران از کالای سرمایه ای و واسطه ای و همچنین کالای مصرفی برخوردار هستیم، اما تقریباً در حال حاضر در کشورمان نمیتوانیم کالای سرمایه ای و واسطه ای تولید کنیم و یا داشته باشیم اما میتوانیم دکلره کنیم.

 

این نماینده اصلاح طلب دو عامل قدرت ملی و تعصب ملی را ریشه مقاومت یک ملت در برابر بیگانگان دانست و افزود: کشوری که نسبت به مقاومت ملی و سرزمین خود حساسیت داشته باشد می تواند در برابر هر قدرتی ایستادگی کند، چنانچه این اتفاق افتاده است و از آن زمانی که متوجه شدند نهضت های مقاومت مختلف تشکیل شده است و حدود صد و پنجاه سال مبارزات ضد استعماری و ضد استکباری آغاز شده که توانستنه جلوی زورگویان را بگیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*