۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28515
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید سرزده فرماندار شهرستان پریس از امور آب و فاضلاب بومهن
بازدید سرزده فرماندار شهرستان پریس از امور آب و فاضلاب بومهن

بازدید سرزده فرماندار شهرستان پریس از امور آب و فاضلاب بومهن

پردیس – آبرومند: عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از واحدهای مختلف امور آب و فاضلاب شهر بومهن بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ما – این بازدید در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم همچنین بررسی چگونگی خدمت‌رسانی به شهروندان در ادارات و دستگاه های اجرایی انجام گرفت […]

پردیس – آبرومند: عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از واحدهای مختلف امور آب و فاضلاب شهر بومهن بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – این بازدید در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم همچنین بررسی چگونگی خدمت‌رسانی به شهروندان در ادارات و دستگاه های اجرایی انجام گرفت و فرماندار پردیس پس از بازدید از واحد امور مشرکین و بررسی روند دریافت خدماتی از قبیل اشتراک جدید و تغییر آدرس، با پرسنل و رئیس این اداره گفتگو کرد.

 

رضا جعفری رئیس امور آبفای بومهن در این دیدار به رشد جمعیت شهر بومهن در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: اخلاف ارتفاع در نقاط مختلف شهر نیز در کنار دیگر مسائل از جمله رشد جمعیت و فرسودگی شبکه در برخی نقاط موجب شده در تامین و عرضه آب شرب نگرانی هایی وجود داشته باشد که با انجام طرح توسعه شبکه، اجرایی شدن خط انتقال آب از سد لار به لتیان، احداث و بهسازی مخازن و نصب شیرهای فشار شکن در ۲۳ نقطه سطح شهر، تمام تلاش آبفای شرق استان به کار گرفته شده تا تمام نیاز مردم تامین شده و قطعی آب وجود نداشته باشد.

 

وی در ادامه به پیش فروش انشعاب فاضلاب در شهر بومهن اشار کرد و افزود: در میان شهرهایی که در شرق استان کار پیش فروش فاضلاب را برای تامین منابع مالی اجرای طرح آغاز کرده اند، بومهن رتبه اول را به دست آورده اما هنوز تا رسیدن مشارکت مردم به نقطه مناسب، فاصله زیادی وجود دارد.

 

فرماندار پردیس نیز جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌ رجوع و وجدان کاری در حل مشکلات شهروندان را از مهمترین وظایف ادرات و نهادها به ویژه ادارات خدمات رسان دانست و با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ صرفه جویی با برنامه های متنوع تبلیغی و اجرایی، از برنامه ریزی های انجام گرفته برای تامین وتوزیع مناسب آب شرب در  شهر بومهن قدردانی کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*