۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 8003
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید سرزده فرماندار و رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان گرمسار از دبستان دخترانه فدک

گرمسار – ابتکار ورامین: طاهری فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان به منظور بازدیدو بررسی موانع و مشکلات احتمالی موجود در مدارس شهرستان بصورت سرزده به دبستان دخترانه فدک رفتند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این بازدید خانم معینیان مدیر دبستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت دبستان –ت عداد […]

گرمسار – ابتکار ورامین: طاهری فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان به منظور بازدیدو بررسی موانع و مشکلات احتمالی موجود در مدارس شهرستان بصورت سرزده به دبستان دخترانه فدک رفتند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این بازدید خانم معینیان مدیر دبستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت دبستان –ت عداد دانش آموزان-تعداد کادر اجرایی و معلمان –مشکلات و کمبودهای مدرسه را بازگو نمودند.

فرماندار شهرستان در این بازدید ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات یک ساله ایشان در سال تحصیلی گذشته بیان داشتندآموزش و پرورش معدن انسان سازی است که اگر به این موضوع توجه شود نتیجه اش شکوفایی کشور می باشد .

فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان در ادامه خاطر نشان شدند بدون تردید هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده‌ای در شکل‌گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و در نزد خداوند متعال از ارج و ارزش شایسته‌ای برخوردار است .

در ادامه فرماندار شهرستان از کلاسهای آموزشی- دفتر دبستان- حیاط مدرسه بازدید به عمل آورده و قول مساعد همکاری به جهت درخواستهای مدیر دبستان دادند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*