۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 1997
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۹
  • 290 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید فرماندار از دانشگاه پیام نور واحد پردیس

پردیس – رامین نیوز: مرتضی حیدری فرماندار پردیس به همراه محمد درفکی معاون عمرانی و حسین آرمودیان رئیس اداره بازرسی فرمانداری به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات دانشگاه پیام نور پردیس از این دانشگاه بازدید کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در جلسه‌ای که قبل از این بازدید و با حضور رئیس، معاونان، اعضاء […]

پردیس – رامین نیوز: مرتضی حیدری فرماندار پردیس به همراه محمد درفکی معاون عمرانی و حسین آرمودیان رئیس اداره بازرسی فرمانداری به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات دانشگاه پیام نور پردیس از این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در جلسه‌ای که قبل از این بازدید و با حضور رئیس، معاونان، اعضاء هیئت علمی، اساتید و نمایندگان دانشجویان این دانشگاه برگزار شده بود، تیمور تنها رئیس دانشگاه پیام نور پردیس توضیحاتی پیرامون وضعیت این واحد دانشگاهی ارائه کرده و به بیان مشکلات موجود پرداخت.

وی ساختمان فعلی را فاقد کاربری آموزشی دانست و افزود: دانشگاه پردیس از کمبود فضا برای انجام اقدامات فرهنگی و آموزشی مناسب رنج می‌برد که باید هرچه سریعتر اقدامی در این رابطه انجام گیرد زیرا علی رغم تلاش بیش از حد اساتید، این کمبود امکانات تاثیر مستقیمی برکیفیت آموزش دارد.

 دکتر تنها با اشاره به ادغام برخی واحدهای دانشگاهی پیام نور تصریح کرد: پتانسیل خوبی از نظر استاد، دانشجو و رشته های دانشگاهی در این واحد وجود دارد که اگر سطح امکانات در همین وضع باقی بماند ادغام این واحد نیز دور از ذهن نیست و حضور دانشگاه پیام نور آنجایی اهمیت می یابد که جمعیت در این شهر رو به فزونی گذاشته است و حفظ و تقویت دانشگاهی با قابلیت پذیرش اقشار مختلف جامعه برای تاثیر گذاری بر سطح فرهنگ و آموزش ساکنین که از فرهنگ های مختلف در پردیس سکونت پیدا می کنند امری بدیهی است.

payame noor (2)

در ادامه جلسه برخی اساتید و دانشجویان حاضر به بیان مشکلات خود پرداختند که از مهمترین مسائل مطرح شده می توان به کمبود امکانات رفاهی، بهداشتی، آموزشی، آزمایشگاهی و ورزشی اشاره کرد که به گفته دکتر تنها عمده این مشکلات به دلیل کمبود فضا گریبانگیر دانشگاه شده است.

فرماندار پردیس نیز پس از پایان صحبت حاضرین ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زینب(س)، به توصیه های مکرر اسلام بر همنشینی با علما و دانشمندان اشاره کرد و گفت: جلسه امروز فرصت مناسبی برای تبادل نظر و ایجاد یک ارتباط سازنده بین فرمانداری و دانشگاه پیام نور است زیرا برای رفع مشکلات دانشگاه باید اول دلایل ضعف را شناسایی کرد که این موضوع بدون همفکری با دانشگاهیان که با این مشکلات درگیر هستند امکان پذیر نخواهد بود.

payame noor (4)

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس ضمن اعلام اینکه مجموعه فرمانداری برای بهبود وضعیت دانشگاه، در راستای قانون از هیچ کمکی کوتاهی نخواهد کرد وجود دانشگاهی با این ظرفیت را بسیار مفید خواند و با اشاره به تازه تاسیس بودن شهرستان و لزوم استفاده از خط مشی استاندارد و کارشناسی شده در تجهیز شهرستان به امکانات مورد نیاز افزود: باید دانشگاه پیام نور پردیس از سوی مسئولان حمایت شود تا بتواند از ظرفیت های موجود استفاده کرده و خدمات خود را به طور کامل و یکسان به افراد ارائه دهد.

گفتنی است، مسئولان دانشگاه پیام نور واحد پردیس با اهداء لوح سپاس از حمایت های حیدری قدردانی کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*