۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 3060
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲
  • 224 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید فرماندار از پروژه ملی محور فیروزکوه- گرمسار

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: فرماندار و دادستان شهرستان فیروزکوه با حضور در منطقه “محمودآباد” شهرستان فیروزکوه از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات پروژه ملی محور مواصلاتی فیروزکوه- گرمسار پرداختند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ابوالقاسم مهری در خاتمه بازدید از این پروژه ، با اشاره به اندک تعارضات موجود بین راه آهن جمهوری اسلامی و […]

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: فرماندار و دادستان شهرستان فیروزکوه با حضور در منطقه “محمودآباد” شهرستان فیروزکوه از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات پروژه ملی محور مواصلاتی فیروزکوه- گرمسار پرداختند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ابوالقاسم مهری در خاتمه بازدید از این پروژه ، با اشاره به اندک تعارضات موجود بین راه آهن جمهوری اسلامی و راه و شهرسازی، بیان کرد: با حضور دادستان شهرستان و همچنین مسئولان این دو دستگاه و کارشناسان فنی، موارد اختلاف در دست بررسی است تا آسیبی به خطوط راه آهن وارد نشده و همچنین روند اجرای پروژه کند نشود.

وی گفت: افتتاح محور مواصلاتی فیروزکوه- گرمسار با کوتاه کردن فاصله بین دو شهرستان و تسهیل در دستیابی به بازارهای هدف، توسعه اقتصادی منطقه را به دنبال دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: با عنایت به تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار این پروژه انتظار می رود طی یک تا یک سال و نیم آینده به بهره برداری برسد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: افتتاح این محور مزایای فراوان تجاری، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برای مرم منطقه به دنبال دارد.

مهری افزود: با توجه به عرصه های فراوان و وسیع انارکاری و باغات زیتون، به، گلابی و زردآلو در منطقه “محمودآباد” و حوالی آن، فعالیت بخش کشاورزی در منطقه رونق می گیرد و حمل و نقل این محصولات به بازارهای هدف استان ها و شهرستان های اطراف تسهیل می شود.

وی خاطر نشان کرد: این پروژه در مجموع به طول ۲۰ کیلومتر است که هم اینک در فاز نخست، هشت کیلومتر آن در حوزه استحفاظی استان تهران و هشت کیلومتر در حوزه استحاظی استان سمنان از سوی پیمانکاران در حال اجرا است.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه ادامه داد: در فاز دوم نیز در آینده نزدیک و با تکمیل مطالعات فنی و کارشناسی، باقی مانده محور بین پیمانکاران ادارات کل راه و شهرسازی
استان های تهران و سمنان تقسیم بندی شده و عملیات اجرایی انجام می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*