۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 2739
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱
  • 205 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید فرماندار پاکدشت از روستاهای بخش شریف آباد

 پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: علیرضا قاسمی فرزاد ضمن بازدید از روستاهای بخش شریف آباد  از نزدیک با مشکلات روستاها آشنا شد و راهکارهای لازم را در این خصوص ارائه نمود. فرماندار پاکدشت به همراه معاونین و بخشدار شریف آباد با حضور در روستاهای کریم آباد،کلین و آلوئک  در جریان مسائل و مشکلات و همچنین آخرین […]

 پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: علیرضا قاسمی فرزاد ضمن بازدید از روستاهای بخش شریف آباد  از نزدیک با مشکلات روستاها آشنا شد و راهکارهای لازم را در این خصوص ارائه نمود.

فرماندار پاکدشت به همراه معاونین و بخشدار شریف آباد با حضور در روستاهای کریم آباد،کلین و آلوئک  در جریان مسائل و مشکلات و همچنین آخرین وضعیت طرحهای در حال اجرا در این روستاها قرار گرفتند.

وی با برشمردن مهم‌ترین وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی در روستاها  گفت: اعضای شوراهای اسلامی با همفکری و هماهنگی یکدیگر می‌توانند گام‌های مهم‌تری را در توسعه و آبادانی روستایی بردارند.

وی با بیان اینکه شوراها مهمترین و اصلی‌ترین حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، بیان کرد: این نهاد باید در تقویت این ارتباط همت کند تا بتواند خدمات مناسب‌تری در آگاهی مسئولان از مشکلات مردم و خدمت‌رسانی به مردم ارائه دهد.

قاسمی فرزاد ادامه دادندنظام جمهوری اسلامی ،یک نظام مردمی است که شوراهای اسامی بعنوان یک نهاد مردمی نقش مهمی در اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر وامید دارند.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت شوراها بسیار خطیر است افزود: شوراها باید محور وحدت بین مردم باشد و در جهت ایجاد همدلی،هم اندیشی و رفع مشکلات مردم تلاش کند.

وی با اشاره به نگاه ویژه  دولت تدیبر وامید به مسایل ومشکلات مردم وعنایت ویژه استاندارمحترم تهران از سرفصل جرائم رانندگی به حساب دهیاریها واریز خواهدشد ومرحله دوم نیز بزودی پرداخت میگردد تا دهیاران بتوانند به عمران وآبادانی بیش از پیش روستاها تلاش نمایند .

وی با اشاره به طرحهای عمرانی درسطح روستاها افزود : به جد پیگیر طرح های در دست اجرا در سطح روستا هستیم و هیچ گونه کوتاهی در این رابطه پذیرفته نیست.

در خاتمه فرماندار شهرستان پاکدشت  تأکید کرد: برای رفع مشکلات روستا پیگیری وارتباط مستمر  اعضای شورا و دهیار روستا با بخشدار می تواند بسیار تأثیرگذار باشد و روند رسیدگی به مشکلات در زمان کوتاهتری انجام گیرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*