۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 5056
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۵
  • 176 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید فرماندار پردیس از آموزشگاه استثنایی رشد

پردیس – ابتکارآنلاین: مسئولان شهرستان پردیس در مراسمی که به مناسبت روز جهانی معلولان در مدرسه استثنایی رشد شهر پردیس برگزار شد شرکت کردند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت فرمانداری پردیس – امام جمعه شهرستان، رئیس و معاونان و مدیران اداره آموزش و پرورش شهرستان، شهردار پردیس و تنی چند از مسئولان […]

پردیس – ابتکارآنلاین: مسئولان شهرستان پردیس در مراسمی که به مناسبت روز جهانی معلولان در مدرسه استثنایی رشد شهر پردیس برگزار شد شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت فرمانداری پردیس – امام جمعه شهرستان، رئیس و معاونان و مدیران اداره آموزش و پرورش شهرستان، شهردار پردیس و تنی چند از مسئولان شهرستان به مناسبت روز جهانی معلولان از آموزشگاه استثنایی رشد بازدید کرده و ضمن دیدار و گفتگو با دانش آموزان این مرکز، در مراسمی به همین مناسبت شرکت کردند.

مرتضی حیدری فرماندار پردیس در این مراسم مواجه شدن با معلولان را امتحان الهی دانست و تصریح کرد: خداوند بهشت را به کسانی که اعمال نیک انجام می دهند وعده داده است و بی شک رسیدگی به معلولین که جایگاه ویژه ای نزد پروردگار دارند از نیک ترین کارها است.

وی ارزش انسان را به میزان رفع رنج و محنت از نوع بشر ذکر کرد و با اشاره به شاخص هایی که کشور های توسعه یافته بدان دست یافته اند گفت: آماده سازی محیط و فراهم آوردن امکانات تفریحی و آموزشی مختص به معلولان می تواند علاوه بر آسان کردن زندگی برای این قشر، شوق حضور در اجتماع را نیز به آنان هدیه دهد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس همه مسئولان را به جدیت در انجام وظایف خود برای حمایت از معلولان دعوت کرد و افزود: “توسعه پایدار نوید فن آوری” که شعار امسال جامعه جهانی معلولان است این سوالات را در ذهن تداعی می کند که با این همه پیشرفت در زمینه های مختلف آیا در شهر و شهرستان ما تردد معلولان با امنیت و آرامش همراه است، آیا شرایط لازم برای رشد، سرگرمی، آموزش و حضور در اجتماع این عزیزان فراهم است و آیا پرداخت هزینه های درمان و وسایل کمک درمانی و حرکتی معلولان برای خانواده های آنان سخت نیست، پس همانطور که در زمان جنگ تحمیلی و بعد از آن نشان دادیم که قدرت ساختن را داریم باید با فعالیت هایمان نیز نشان بدهیم معلولان برای ما عزیز و ارزشمند هستند.

در ادامه گروه سرود معلولان آموزشگاه به اجرای همخوانی پرداختند و در پایان به مدیر، مربیان مدرسه و دانش آموزان هدایایی به رسم یادبود اهدا شد و مسئولان با دانش آموزان عکس یادگاری گرفتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*