۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 997
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷
  • 188 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید فرماندار پردیس از مراکز ثبت نام متقاضیان یارانه نقدی

پردیس– رامین نیوز: مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و رئیس گروه برنامه ریزی این معاونت به صورت سرزده از چندین مرکز ثبت نام از متقاضیان یارانه نقدی در شهرستان بازدید کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار ضمن بازدید از پست بانک و دفتر پیشخوان خدمات […]

پردیس– رامین نیوز: مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و رئیس گروه برنامه ریزی این معاونت به صورت سرزده از چندین مرکز ثبت نام از متقاضیان یارانه نقدی در شهرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار ضمن بازدید از پست بانک و دفتر پیشخوان خدمات دولت در بخش جاجرود، دو دفتر پیشخوان خدمات دولت در شهر پردیس و اداره پست و دو دفتر پیشخوان دولت در شهر بومهن، با مسئولین این مراکز پیرامون تعداد افراد ثبت نام شده و مشکلات پیش آمده در روز های اول و دوم ثبت نام گفتگو کرد.

همچنین مسئولین این مراکز درخواست های خود را با فرماندار مطرح و خواستار حمایت از بخش خصوصی برای ارائه خدمات بهتر به مردم شدند.

فرماندار ضمن مثبت ارزیابی کردن روند ثبت نام گفت: با همکاری خوبی که ادارات مرتبط از جمله مخابرات و پست داشته اند ثبت نام در شهرستان پردیس در کمترین زمان و همگام با دیگر شهرستان های استان تهران انجام می گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*