۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27181
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۲
  • 520 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران از پروژه های شهری جوادآباد

ورامین – رامین نیوز: مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران با حضور در شهر جواد آباد از پروژه های این منطقه بازدید کرد. به گزارش خبرگار رامین نیوز- سید مرتضی سلیم آبادی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران به همراه چند تن از کارشناسان استانداری و مهدی کچویی شهردار و عبدالعظیم اردستانی رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد […]

ورامین – رامین نیوز: مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران با حضور در شهر جواد آباد از
پروژه های این منطقه بازدید کرد.

به گزارش خبرگار رامین نیوز- سید مرتضی سلیم آبادی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران به همراه چند تن از کارشناسان استانداری و مهدی کچویی شهردار و عبدالعظیم اردستانی رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد از سطح وسیع ترین منطقه استان تهران و پروژه های آن بازدید کرد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران در این بازدید ضمن تقدیر از شهردار جوادآباد بخاطر شروع عملیات عمرانی و مرمت آسفالت بلوار بسیج و امام خمینی(ره) نسبت به آینده شهر جوادآباد با توجه به پتانسیلهای موجود ابراز امیدواری کرد و گفت: این شهر با توجه به وسعت قابل توجهی که دارد و شرایط مناسب سرمایه گذاری از قبیل ایجاد مراکز توریستی و کویرنوردی و مراکز تفریحی و نزدیکی به تهران می تواند یکی از زیباترین و پر رونق ترین شهرهای استان باشد.

شهردار جوادآباد نیز در این بازدید گفت: آرامش محیطی و پاکی هوا و قابل توسعه بودن فضاهای باغ و ویلا در این منطقه محیطی مناسب برای زندگی فراهم آورده است.

مهدی کچویی با اشاره به اینکه قابلیت ایجاد فضاهای توریستی کویری در این شهر وجود دارد، افزود: استعدادهای دامداری و کشاورزی، نزدیکی به محور قم گرمسار و قرار گرفتن بین سه استان تهران، قم و سمنان نیز زمینه برای سرمایه گذاری را در جوادآباد فراهم کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*