۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار » ورزشی
  • شناسه : 6616
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید مسئولین شهرستان و استان از باشگاه سوارکاری شباهنگ گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: مسئولین استانی و شهرستانی از باشگاه سوارکاری شباهنگ بازدید کردند . به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره ورزش و جوانان گرمسار – سئولین استانی و شهرستانی از باشگاه سوارکاری شباهنگ بازدید کردند . این بازدید که با حضور کاتب نماینده محترم مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی […]

گرمسار – ابتکار ورامین: مسئولین استانی و شهرستانی از باشگاه سوارکاری شباهنگ بازدید کردند .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره ورزش و جوانان گرمسار – سئولین استانی و شهرستانی از باشگاه سوارکاری شباهنگ بازدید کردند . این بازدید که با حضور کاتب نماینده محترم مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ، عوض بیگی معاونت مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان، صحرائی معاونت فرمانداری گرمسار و نیکدل ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمسار انجام شد .

در این بازدید مسئولین مسائل و مشکلات پیش روی افتتاح این مجموعه را بررسی نمودند و ضمن تشکر و قدردانی از زحمات حمیدرضا حیدری مدیریت باشگاه سوارکاری شباهنگ (که با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال تا الان هزینه انجام شده است)در راستای ترویج این ورزش ارزشی و دینی و راه اندازی مجتمع تفریحی در این باشگاه جهت بهره مندی عموم مردم از این فضا قول مساعد در مسیر رفع مشکلات پیش رو به ایشان دادند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*