۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 2931
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸
  • 192 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از مراکز درمانی قرچک

قرچک – ابتکار آنلاین: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه فرماندار شهرستان قرچک از مراکز درمانی امام خمینی(ره) قرچک، باقرآباد و دارالشفاء حضرت مهدی (عج) شهرستان قرچک بازدید نمودند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – احمدرضا فرسار معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام […]

قرچک – ابتکار آنلاین: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه فرماندار شهرستان قرچک از مراکز درمانی امام خمینی(ره) قرچک، باقرآباد و دارالشفاء حضرت مهدی (عج) شهرستان قرچک بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – احمدرضا فرسار معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، سید جواد رضوی معاون فرماندار، رسولی سرپرست شبکه بهداشت و درمان قرچک، نایب مرادی رئیس شورای شهر و دیگر مسئولین از مراکز درمانی امام خمینی(ره) قرچک، باقرآباد و دارالشفاء حضرت مهدی (عج) شهرستان قرچک بازدید و از نزدیک مشکلات مراکز را بررسی نمودند.

فرماندار شهرستان قرچک در این بازدید با تأکید بر ضرورت ارتقای سطح بهداشتی و درمانی مراکز این شهرستان، از معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواست نسبت به این امر نگاه ویژه داشته باشند.

علی صادقی با اشاره به ضرورت استقرار شبکه بهداشت و درمان در شهرستان قرچک گفت: استقرار اداره شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک برای پیگیری و نظارت بر این مراکز را لازم و ضروری دانست.

وی با اشاره به اینکه حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماریها از جمله وظایف شبکه بهداشت و درمان می باشد، افزود: نقش سلامت در جامعه از مهمترین مسائلی می باشد که مسئولین بهداشت باید نگاه وسیعی به آن داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک گفت: هیچ تناسبی بین امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان قرچک با جمعیت ۳۰۰ هزار نفری وجود ندارد و این مساله در مورد نقاط روستایی بسیار حاد است بطوری که برخی روستاهای بالای ۱۰ هزار نفر جمعیت فاقد مراکز درمانی می باشند.

IMG_9148

وی با اشاره به رهنمودها و تأکیدات مقام معظم رهبری در موضوع سلامت افزود: یکی از مهم‌ترین نمادهای پیشرفت هر کشوری بهبود شاخص‌های مربوط به سلامت است و همچنین موضوع سلامت، بهداشت و درمان از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید بوده است.

صادقی در پایان این بازدید خواستار بکارگیری پزشکان مجرب، نظارت و تجهیز مراکز درمانی شهرستان قرچک توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد.

IMG_9170

لازم به ذکر است در پایان این بازدید برای تجهیز آزمایشگاه مرکز بهداشتی درمانی امام خمینی(ره) قرچک با همکاری امام جمعه و خیرین ۲ دستگاه مجهز برای بخش آزمایشگاه این مجموعه اختصاص خواهد یافت.

گفتنی است به زودی اداره شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک در طبقه فوقانی شبکه بهداشت باقرآباد افتتاح و فعالیت خویش را آغاز خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*