۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1549
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۳
  • 186 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید معاون عمرانی استاندار تهران از حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) پاکدشت

پاکدشت – رامین نیوز: مهندس کریمی معاون عمرانی استانداری تهران با حضور در حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) از بخش های مختلف این حوزه بازدید و با مسائل و مشکلات این بخش آشنا شدند . به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این بازدید که با همراهی فرماندار، معاونین فرمانداری، بخشداران و شهرداران شهرستان انجام شد، […]

پاکدشت – رامین نیوز: مهندس کریمی معاون عمرانی استانداری تهران با حضور در حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) از بخش های مختلف این حوزه بازدید و با مسائل و مشکلات این بخش آشنا شدند .

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این بازدید که با همراهی فرماندار، معاونین فرمانداری، بخشداران و شهرداران شهرستان انجام شد، حجت الاسلام لزومی امام جمعه شهرستان به مشکلات و مسائل توسعه این حوزه علمیه و احداث فازهای تکمیلی آن منجمله پروژه مسکن طلاب اشاره کرده و توضیحاتی را در این خصوص ارائه نموده و خواستار کمک و مساعدت مسئولین استانی در جهت توسعه و گسترش تعلیمات و آموزشهای نوین دینی و حوزی در شهرستان پاکدشت شدند.

بازدید معاون استاندار تهران از  حوزه امام صادق پاکدشت1

قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان در این بازدید با تاکید بر همکاری تمامی دستگاهها و ادارات شهرستان در خصوص بر طرف نمودن مشکلات عمرانی و خدماتی این حوزه گفت: تربیت شاگرد در عرصه علوم دینی از برکات عالمان دین است و بفرموده مقام معظم رهبری حوزه مربوط به افراد نیست – افراد مى ‏روند، حوزه مى‏ ماند – اما حیات مستمر و تاریخى حوزه، وابسته به جهاد و تلاش افراد است .

گفتنی است، در پایان این بازدید معاون عمرانی استاندار تهران، دستورات لازم برای همکاری در احداث و تکمیل پروژه و مسائل مطرح شده را به مسئولین حاضر در این بازدید ارائه نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*