۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8868
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۰
  • 151 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک از جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات

ورامین – ابتکار ورامین: سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از دفتر جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شهرستان ورامین بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ما – صبح امروز سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با حضور در […]

ورامین – ابتکار ورامین: سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از دفتر جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شهرستان ورامین بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – صبح امروز سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات نشست صمیمانه ای با حمیدرضا شاهسون مدیرعامل این جمعیت، پرسنل و اعضای فعال این سازمان مردم نهاد داشت.

 ور۱

نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: از ابتدای تشکیل جمعیت مبارزه با دخانیات مرتب فعالیت های این گروه در قالب گزارشات مختلف رصد می شد که این فعالیت ها قابل تقدیر است.

سید حسین نقوی حسینی ضمن تقدیر از فعالیت های مدیرعامل این جمعیت افزود: این سه شهرستان که با نام دشت ورامین از آن یاد می کنیم دارای جمعیت یک میلیون نفری است که با فرهنگهای مختلف و قومیت های متعدد در کنار یکدیگر زندگی می کنند و وقتی این سه شهرستان را با دیگر مناطق استان تهران مقایسه می کنیم این مناطق از رتبه بالاتری از جمیع جهات برخوردار است.

 وز۲

وی بیان کرد: اکنون در جهانی زندگی می کنیم که جوامع به صورت باز اداره می شوند و هر فرد با محیط اطراف خود ارتباطات وسیعی دارد لذا از این حیث تربیت فرزندان و پرورش آنها بسیار سخت است چراکه امروز تنها والدین بر این تربیت و پرورش دخیل نیستند و گروههای مختلف در چگونه زیستن و اندیشیدن افراد نقش دارند، به همین دلیل است که نقش سازمانهای مردم نهاد بارز می شود.

سازمان های مردم نهاد بستری برای حضور خودجوش مردم در عرصه های مختلف است

عضو فراکسیون مبارزه با دخانیات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیریت دولتی قادر به حل برخی مشکلات نیست، گفت: به روی کارآمدن سازمانهای مردم نهاد بستر مناسبی برای حضور خودجوش مردم در عرصه های مختلف به خصوص حوزه پیشگیری از بسیاری آسیب هاست.

رئیس مجمع نمایندگان شهرستانهای استان تهران ضمن قدردانی از تلاشهای جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شهرستان ورامین و هیئت ورزش روستایی عشایری و گروه کارآفرینی قول مساعد داد تا در راستای رسیدن به اهداف این مجموعه حمایت های لازم را بعمل آورد.

نقوی در این دیدار، بازدیدی از اتاق فراموز نفس پاک ویژه سفیران سلامت، کلاسهای آموزش زبان، ورزش و بخشهای مختلف اداری این مجموعه داشت.

سید حسین نقوی حسینی عضو افتخاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شد

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی همچنین در این دیدار عضو افتخاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات در شهرستان ورامین شد.

گفتنی است این جمعیت طی سه سال فعالیت بی وقفه، تا کنون بیش از دو هزار عضو شهری و روستایی از اقشار مختلف شهرستان ورامین داشته و علاوه بر آن مسئولان مختلفی نیز به عضو این جمعیت درآمده اند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*