۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 3087
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۱
  • 274 بازدید
  • ارسال توسط :

بازید فرماندار فیروزکوه از ادارات تأمین اجتماعی و بهزیستی و درمانگاه تأمین اجتماعی

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در ادامه سلسله بازدیدهای فرماندار از ادارات شهرستان به همراه بخشدار مرکزی از اداره بهزیستی ،اداره تأمین اجتماعی و درمانگاه تأمین اجتماعی بازدید و با ریاست و پرسنل اداره دیدار کرد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- فرماندار فیروزکوه در بازدید از اداره بهزیستی و به مناسبت تبریک هفته بهزیستی […]

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در ادامه سلسله بازدیدهای فرماندار از ادارات شهرستان به همراه بخشدار مرکزی از اداره بهزیستی ،اداره تأمین اجتماعی و درمانگاه تأمین اجتماعی بازدید و با ریاست و پرسنل اداره دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- فرماندار فیروزکوه در بازدید از اداره بهزیستی و به مناسبت تبریک هفته بهزیستی بیان کرد: باید در کارها پیشگیری را به صورت جدی مورد توجه قرار دهیم زیرا هزینه پیشگیری در همه امور کمتر از درمان است و یکی از بهترین راه های پیشگیری توسعه آموزش ها و اطلاع رسانی است .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محدود بودن اعتبارات دولتی باید زمینه مشارکت بخش خصوصی و خیران را در بهزیستی فراهم کنیم .

فرماندار فیروزکوه گفت: اطلاع رسانی از طریق ائمه جمعه و جماعات، رسانه ها، دهیاران و برگزاری همایش ها در سطح شهر و روستا انجام شود که یکی از بهترین مکان ها آموزش و پرورش است .

مهری افزود: صبر و شکیبایی اخلاق مداری و مهرورزی توام با رفتار خداپسندانه ، خدمات رسانی به جامعه هدف را سرعت می بخشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه با بیان این مطلب که انتظاراتی که از نحوه خدمت رسانی در اداره بهزیستی صورت می پذیرد متفاوت با سایر ادارات بوده زیرا افرادی که به نوعی آسیب دیده اند و به آرامش و حمایت و پشتیبانی نیاز دارند قالب مراجعه کنندگان به اداره بهزیستی را تشکیل می دهند.

وی رأفت و اخلاق مداری و مهرورزی توام با رفتار خداپسندانه را از ویژگی های کارکنان و مسئول اداره بهزیستی عنوان کردند و افزودند: ارشادات و راهنمایی های دلسوزانه در این ارگان میتواند از بسیار از آسیب های اجتماعی پیشگیری نماید.

فرماندار شهرستان فیروزکوه به مناسبت هفته تامین اجتماعی در بازدید از اداره تأمین اجتماعی و درمانگاه تأمین اجتماعی گفت : تامین اجتماعی یکی از نهادهای ارزشمند حمایتی در کشور است و همواره با حجم بالای کار در راستای خدمت به مردم کوشش نموده است .

این مسئول گفت: استفاده شایسته از ظرفیت بالای تامین اجتماعی در خدمات رسانی بهتر و بیشتر به اقشار جامعه بویژه اقشار ضعیف جامعه از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است .

وی اظهار داشت: تامین اجتماعی خدمات شایسته‌ای به افراد محروم و قشر ضعیف ارائه می‌کند و تداوم این خدمات باید در دستور کار باشد .

فرماندار شهرستان فیروزکوه تاکید کرد: مسئولین و کارمندان ادارات شهرستان فیروزکوه می بایست به کارهای مردم سرعت ببخشند و ارباب رجوع را در ادارات خود معطل نکنند و در حیطه وظایف خود بصورت قانونی و با اخلاق و رفتار خوب و مناسب راهگشای مسایل و مشکلات مردم عزیز فیروزکوه باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*