۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » البرز » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 57989
  • ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
بانک جامع تولیدکنندگان عفاف و حجاب در کرج تدوین شد
بانک جامع تولیدکنندگان عفاف و حجاب در کرج تدوین شد

بانک جامع تولیدکنندگان عفاف و حجاب در کرج تدوین شد

البرز – آبرومند: دبیر قرارگاه عفاف و حجاب فرمانداری شهرستان کرج از  استقبال تولیدکنندگان برای شرکت در رویداد ستر خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰  طرح حوزه عفاف و حجاب به دبیرخانه ستر ارسال شده است و بانک جامعی را از تولیدکنندگان این حوزه در کلانشهر کرج تهیه کرده ایم.   به گزارش خبرنگار […]

البرز – آبرومند: دبیر قرارگاه عفاف و حجاب فرمانداری شهرستان کرج از  استقبال تولیدکنندگان برای شرکت در رویداد ستر خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰  طرح حوزه عفاف و حجاب به دبیرخانه ستر ارسال شده است و بانک جامعی را از تولیدکنندگان این حوزه در کلانشهر کرج تهیه کرده ایم.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – سپیده غفاری با اعلام این خبر افزود: بیش از ۳۰ تولیدکننده عفاف و حجاب در شهرستان کرج برای عرضه تولیدات خود در رویداد ستر ثبت نام کردند.

 

وی افزود: از این تعداد بیش از ۵۰۰ طرح به دبیرخانه ستر ارسال شده است که استقبال قابل توجهی بود.

 

غفاری گفت: رویداد ستر یک سیاست گذاری فرهنگی – اجتماعی برای ساماندهی فعالیت تولیدات حوزه عفاف و حجاب در کلانشهر کرج بود و در این فراخوان بانک جامعی را برای اجرای طرح های بزرگ تر از جمله راه اندازی مرکز دائمی عرضه این تولیدات تهیه کرده ایم.

 

وی بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بعنوان متولی کارگروه ساماندهی مد و لباس استان و اتاق اصناف، اتحادیه پوشاک، صنف خیاطان در اجرای این طرح همراهی خوبی با قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان کرج داشته اند که جای قدردانی دارد.

 

شان تولیدکنندگان فروش خیابانی نیست

 

غفاری گفت: برای برگزاری این رویداد با اکثریت بانوان تولیدکننده در حوزه عفاف و حجاب گفتگو داشته ام و دغدغه های این قشر را می دانم ؛ بانوان کارآفرین چرخ اقتصاد و اشتغال را می گردانند و  منزلت آنها دایر کردن غرفه های موقف و پراکنده شهری نیست، به همین منظور فضایی متناسب با جایگاه و شان تولیدکنندگان برای این رویداد در نظر گرفته ایم، ضمن اینکه به موازات آن مرکز دائمی را نیز در مکانی واحد و بدور از طرح های پراکنده و بدون پایلوت، در نظر گرفته ایم که به زودی اعلام خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه تا به امروز در جریان جمع آوری اطلاعات پایه برای اطلس مد و لباس استان بوده ایم، افزود: اکنون وارد فاز اجرایی کار شده ایم، رویداد ستر کرج همزمان با روز عفاف و حجاب با حضور تولیدکنندگان برتر این حوزه برای نخستین بار در سطح یک برنامه استانی برگزار می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*