۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 5861
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۴
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :

بانگ الله اکبر ورزشکاران شهرستان ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: با فرارسیدن ۲۲ بهمن ورزشکاران شهرستان ورامین بانگ الله اکبر سد دادند. به گزارش خبرنگار ما به نقل ازروابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ، هیئت کونگ فو شهرستان ورامین به مناسبت ایام مبارک دهه فجر همایشی را برگزار کرد . این همایش که ۲۱ بهمن ماه برگزار شد […]

ورامین – ابتکار ورامین: با فرارسیدن ۲۲ بهمن ورزشکاران شهرستان ورامین بانگ الله اکبر سد دادند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل ازروابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ، هیئت کونگ فو شهرستان ورامین به مناسبت ایام مبارک دهه فجر همایشی را برگزار کرد .

این همایش که ۲۱ بهمن ماه برگزار شد و طی انجام حرکت های رزمی و همچنین شکستن اجسام سخت با بانگ الله اکبر ورزشکاران در باشگاه شهدای گمنام ورامین همراه بود .

مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در این همایش طی سخنانی ضمن گرامیداشت ایام مبارک ۲۲ بهمن و همچنین دعوت از عموم مردم و ورزشکاران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان داشت :

خوشبختانه در حال حاضر ورزش یکی از مهمترین انگیزه های جوانان در شهرستان ورامین می باشد و امیدواریم که بتوانیم با توسعه ورزش در بین جوانان جامعه خود را ورزشی کنیم و شاهد روزی باشیم که همه ورزش کنند .

وی ادامه داد : ما همیشه از ورزشکاران دو کار را خواسته ایم یکی امر به ورزش که خود امر به معروف است و دیگری نهی از مصرف دخانیات که خود نهی از منکر است .

در پایان رئیس اداره ورزش و جوانان از امید عقیلی رئیس هیئت کونگ فو ورامین به پاس زحمات و تلاش های ایشان تقدیر بعمل آورد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*