۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4384
  • ۰۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۳
  • 242 بازدید
  • ارسال توسط :

با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال وزیر آموزش و پرورش ۶ پروژه آموزشی در شهرستان پاکدشت را افتتاح کرد

پاکدشت-ابتکارآنلاین:علیرضا قاسمی فرزاد در مراسم افتتاحیه شش پروژه آموزشی شهرستان پاکدشت که با حضور وزیر آموزش و پرورش در مدرسه هاجر این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه ایران اسلامی است، اظهار داشت: مردم غیور شهرستان پاکدشت در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی نقش آفرین بودند. مردم این شهر […]

پاکدشت-ابتکارآنلاین:علیرضا قاسمی فرزاد در مراسم افتتاحیه شش پروژه آموزشی شهرستان پاکدشت که با حضور وزیر آموزش و پرورش در مدرسه هاجر این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه ایران اسلامی است، اظهار داشت: مردم غیور شهرستان پاکدشت در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی نقش آفرین بودند. مردم این شهر همان‌گونه که در دوران افتخار آفرین دفاع مقدس با تقدیم فرزندان گل خودشان در راستای اعتلای اسلام و انقلاب جانفشانی کردند امروز در زمینه پرورش گل و گیاه تلاش کرده و به یکی از قطب‌های پرورش گل و گیاه ایران اسلامی تبدیل شده‌اند.

وی پیشینه شهرستان پاکدشت در حوزه فرهنگ و ادب را مورد اشاره قرار داد و گفت: شهرستان پاکدشت در حوزه فرهنگ و ادب سابقه ارزشمندی دارد و برخی از دولتمردان و افراد دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی پرورش یافته این خطه است.

فرماندار شهرستان پاکدشت با بیان اینکه اهتمام دولت تدبیر و امید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به‌ویژه پروژه‌های آموزشی است و امروز علی‌رغم تنگناهایی که وجود دارد با عنایت وزارت آموزش و پرورش و راه و شهرسازی و اداره‌کل نوسازی مدارس کشور و استان شش پروژه آموزشی شهرستان پاکدشت به ثمر رسید.

وی ادامه داد: بخشی از پروژه‌های آموزشی که امروز به بهره‌برداری می‌رسد به همت خیران احداث شده است. سه مدرسه مسکن مهر را خیران احداث کردند، دو باب مدرسه توسط وزارت آموزش و پرورش و اداره‌کل نوسازی و یک باب مدرسه در روستای کریم‌آباد با پیگیری اداره‌کل اتباع و کمیساریای عالی پناهندگان احداث و به بهره‌برداری رسیده است.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه این شش پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال احداث و به بهره‌برداری رسیده است، عنوان کرد: با وجود بیش از ۶۲ هزار دانش‌آموز در شهرستان پاکدشت این مقدار مدرسه پاسخگوی نیازهای شهرستان نیست و امیدواریم با عنایت ویژه دولت نیازها مرتفع شود.

وی ضمن قدردانی از اداره‌کل نوسازی مدارس استان تهران بیان داشت: انصافاً اداره کل نوسازی مدارس استان تهران همکاری شایسته داشته است و پیوسته در شهرستان حضور یافته و فرآیند ساخت و سازهای را به‌طور مستمر پیگیری می‌کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت گفت: بخشی از پروژه‌هایی که امروز به بهره‌برداری رسیده است با همتی جهادی و در طول مدت سه ماهه احداث شده است و با تلاش مسئولان ذی‌ربط زیرساخت‌های آن فراهم شده است.

قاسمی‌فرزاد گفت: امیدوارم سه پروژه نیمه‌تمام مسکن مهر در شهرستان پاکدشت نیز با عنایت مسئولان ذی‌ربط به بهره‌برداری برسد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930803001016#sthash.yvDyjoOG.dpuf

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*