۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » اسلایدر » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7359
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۴۹
  • 203 بازدید
  • ارسال توسط :

با تأکید مسئولان مشکل استقرار یگان ویژه شرق استان تهران برطرف می شود

ورامین – ابتکار ورامین: با تأکید مسئولان نیروی انتظامی و شهرداری ورامین، مشکل استقرار یگان ویژه شرق استان تهران برطرف می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – جلسه هم اندیشی سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین برگزار و بر […]

ورامین – ابتکار ورامین: با تأکید مسئولان نیروی انتظامی و شهرداری ورامین، مشکل استقرار یگان ویژه شرق استان تهران برطرف می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – جلسه هم اندیشی سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین برگزار و بر تأمین مکانی مناسب برای استقرار یگان ویژه شرق استان تهران تأکید شد.

در این نشست علی حیدریان در سخنانی با اشاره به همکاری مداوم شهرداری ورامین با نیروی انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: شهرداری ورامین همواره تعامل مثبت و مناسبی با نیروی انتظامی شرق استان تهران داشته است به طوری که از زمان تأسیس این فرماندهی در ورامین، تلاش کرده تا زمینه ایجاد امکانات مناسب را فراهم آورد.

شهردار ورامین به تخصیص زمین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران توسط شهرداری اشاره کرد و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین برای تأمین زمین مورد نیاز برای احداث فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تلاش مجدانه ای را به خرج داد و در نهایت توانست در یکی از بهترین نقاط شهر، زمینی مناسب را به نیروی انتظامی واگذار کرد.

وی ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین همواره آمادگی کمک و تعامل با نیروی انتظامی را داشته و در زمینه تأمین مکان مورد نیاز برای استقرار یگان ویژه امداد شرق استان تهران نیز تلاش های لازم را انجام داده و می دهد.

سردار سیروس فتحی نیز در این نشست با تشکر و قدردانی از تلاش های شهردار و اعضای شورای شهر ورامین اظهار داشت: از همراهی و همکاری شهرداری و شورای شهر ورامین در تأمین زمین فرماندهی نیروی انتظامی شرق تشکر و امیدوارم زمینه های لازم برای استقرار یگان ویژه شرق استان تهران نیز در این منطقه فراهم شود.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: از زمان تشکیل فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران در ورامین تلاش کرده ایم تا در زمینه ساختاری شرائط لازم را برای ایجاد معاونت ها و پلیس های تخصصی در منطقه فراهم آوریم.

در این نشست بر اساس صورتجلسه تنظیم شده مقرر شد تا با توجه به رایزنی های صورت گرفته با استانداری تهران، هزینه خرید مکان برای استقرار یگان ویژه امداد شرق استان تهران از طریق استانداری تهران تخصیص پیدا کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*