۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 27393
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
  • 439 بازدید
  • ارسال توسط :
با تشکیل دولت اسلامی فاصله داریم
با تشکیل دولت اسلامی فاصله داریم

با تشکیل دولت اسلامی فاصله داریم

ورامین- آبرومند: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان تهران با تاکید بر اینکه دشمن در پی تضعیف انقلاب است، گفت: با تشکیل دولت اسلامی فاصله داریم. به گزارش خبرنگار ما – سردار علی اصغر محسن شیخی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ورامین طی سخنانی گفت: در طول دوران شکل گیری […]

ورامین- آبرومند: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان تهران با تاکید بر اینکه دشمن در پی تضعیف انقلاب است، گفت: با تشکیل دولت اسلامی فاصله داریم.

به گزارش خبرنگار ما – سردار علی اصغر محسن شیخی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ورامین طی سخنانی گفت: در طول دوران شکل گیری انقلاب اسلامی سختی‌هایی داشتیم، اما این انقلاب با سرعت معجزه آسایی به پیروزی رسید، انقلابیون با برنامه پیش رفتند و امروز نیز با تبعیت از رهبری می‌توانیم، موفقیت‌ها را حفظ کرد.

 

وی ضمن تاکید بر تشکیل دولت اسلامی گفت: ما در طول سال‌های گذشته شاهد فاصله‌هایی بین نظام اسلامی دولت اسلامی هستیم، البته بخشی از این فاصله مربوط به شیطنت‌های دشمنان است، اما بخش دیگر به عدم آموزش و هدایت افراد و پیگیری برای به سر کار آمدن افرادی در تراز نظام اسلامی است.

 

معاون رئیس بنیاد و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان تهران اضافه کرد: ترور، اختلافات گروهی، قومی، تحدید، تحریم و کودتاها نیز به فاصله بین نظام اسلامی و دولت اسلامی کمک کرد، باید به آموزه‌های قرآنی تمسک کنیم و چاره عبور از این فاصله همین است، باید افراد پاک دست، خستگی ناپذیر، بدون ملاحظات و رابطه بازی و استکبار ستیز سر کار بیایند.

 

وی گفت: دشمن نیز با تحریم‌های اقتصادی و نیز تبلیغات سو سعی در تضعیف انقلاب اسلامی دارد و با جنگ سخت، جنگ نرم و نفوذ در پی تضعیف نظام اسلامی است، تحریم‌های ظالمانه قبل از تسخیر لانه جاسوسی وجود داشته است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*