۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 4741
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۳
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

با تصویب مجلس مالکان مسکن مهر سند ملکی می‌گیرند

پردیس- ابتکارآنلاین: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پس از تصویب قانون مربوطه در مجلس، مالکان واحدهای مسکن مهر سند ملکی می‌گیرند.   رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، بخشدار بومهن، امام جمعه پردیس، رئیس و اعضای شورای شهر بومهن و مدیران ادارات شهرستان از ه‍یئت‌های مذهبی شهر بومهن بازدید کردند.   بنابر این […]

پردیس- ابتکارآنلاین: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پس از تصویب قانون مربوطه در مجلس، مالکان واحدهای مسکن مهر سند ملکی می‌گیرند.

 

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، بخشدار بومهن، امام جمعه پردیس، رئیس و اعضای شورای شهر بومهن و مدیران ادارات شهرستان از ه‍یئت‌های مذهبی شهر بومهن بازدید کردند.

 

بنابر این گزارش، این گروه ابتدا به مسجد موسی بن جعفر (ع) ده بومهن رفته و در ادامه به حسینیه‌هایی در مناطق سیاه‌بند و خیابان شهید زاهدی مراجعه و در جمع عزاداران سالار شهیدان امام حسین (ع) شرکت کردند و به عزاداری پرداختند.

 

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  در خصوص سفر اخیر خود به پردیس گفت: اقداماتی در کمیسیون عمران مجلس صورت گرفته که به زودی اعلام خواهم کرد.

 

سیدمهدی هاشمی در خصوص نتیجه پرونده تبدیل مسکن مهر ۹۹ ساله به خودمالکی که در مجلس برای تصویب مطرح است، گفت: مواردی که مورد نیاز بود را در کمیسیون عمران ارائه کردیم و امیدواریم در صحن مجلس نیز تصویب شود و پس از تصویب، باقی مسائل مربوط به وزارت راه و شهرسازی است.

 

وی در رابطه با زمان راهیابی این طرح به صحن علنی مجلس گفت: این طرح دو فوریتی نیست و طی یک تا دو ماه آینده برای تصویب به صحن مجلس خواهد رفت.

 

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای طرح مسکن مهر توسط بعضی وزارتخانه‌ها و مخالفت‌های وزارت نیرو نیز گفت: کار توسط وزارتخانه‌ها آغاز شده و وزارت نیرو هم وارد شده و با کمک‌های این وزارتخانه مشکلات رفع خواهد شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*