۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2378
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
  • 217 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور فرماندار کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد ارتحال امام خمینی(ره) شهرستان قرچک تشکیل شد

قرچک – رامین نیوز: کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان قرچک با حضور فرماندار و دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار، سید جواد […]

قرچک – رامین نیوز: کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان قرچک با حضور فرماندار و دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار، سید جواد رضوی معاون فرماندار، حسین ابویسانی مسئول روابط عمومی فرمانداری و دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

در این کمیته که با حضورمدیران روابط عمومی ادارت همراه بود، برنامه‌های اجرایی ادارات در ۱۴ و ۱۵ خرداد اعلام شد.

فرماندار شهرستان قرچک در این جلسه به شخصیت و محبوبیت امام خمینی(ره) در ایران و کشورهای جهان اشاره نمود و افزود: محبوبیت امام خمینی(ره) در دنیای اسلام به خاطر اخلاق نیکو و مردم داری ایشان بوجود آمد که دیدیم که در مراسم استقبال از وی در ۱۲ بهمن ۵۷ چه شور و هیجانی بر پا شد و در ۱۴ خرداد ۶۸ پس از اعلام فوت ایشان بی سابقه ترین تشییع جنازه در طول تاریخ رقم خورد.

علی صادقی با بیان اینکه باید نام و یاد امام راحل(ره) را همیشه جاودانه و گرامی داشت، افزود: شیوه زندگی و خصوصیات اخلاقی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را باید همیشه سر لوحه کار و زندگی خود قرار دهیم و کوشش کنیم این خصوصیات اخلاقی و شیوه زندگی به نسل جوان و نسل های آینده منتقل شود.

وی به توجه ویژه مدیران روابط عمومی ادارات به این مراسم و انعکاس خبرهای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اشاره کرد و بیان داشت: مدیران روابط عمومی نقش مهمی در ارسال اخبار و گزارشات مراسم های سالگرد ارتحال امام(ره) در سطح شهرستان قرچک دارند.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک اظهار داشت: ‌نقش روابط‌ عمومی ادارات در مراسمات بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) نقشی کلیدی و تاثیرگذار است.

صادقی با اشاره به نصب بنرهای تبلیغی در خصوص ارتحال امام(ره) در سطح شهر گفت: آمادگی فضای داخلی ادارت و سیاه پوش کردن فضای مجموعه، نصب بنر و پوستر از جمله برنامه‌های اجرایی مدیران روابط عمومی به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) است.

در پایان این جلسه مدیران روابط عمومی ادارت شهرستان قرچک در خصوص برنامه های مجموعه های خود گزارشی در خصوص بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) بیان نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*