۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27172
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۳
  • 463 بازدید
  • ارسال توسط :
با حضور مدیرعامل برق استان تهران مشکلات برق شهرستان مورد بررسی قرار گرفت
با حضور مدیرعامل برق استان تهران مشکلات برق شهرستان مورد بررسی قرار گرفت

با حضور مدیرعامل برق استان تهران مشکلات برق شهرستان مورد بررسی قرار گرفت

پاکدشت – رامین نیوز: مهندس حسینی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای  استان تهران با حضور در فرمانداری شهرستان با فرماندار پاکدشت و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات برق این شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار پاکدشت ضمن تشکر از تشریک […]

پاکدشت – رامین نیوز: مهندس حسینی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای  استان تهران با حضور در فرمانداری شهرستان با فرماندار پاکدشت و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات برق این شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار پاکدشت ضمن تشکر از تشریک مساعی مدیرعامل برق منطقه ای جنوب شرق تهران و مدیر برق پاکدشت ضمن بر شمردن عمده ترین مشکلات حوزه برق رسانی خواستار رفع مشکلات روشنایی معابر شهرها و روستاهای تابعه شهرستان و رفع افت ولتاژ برق در برخی نقاط شهری و روستایی و همچنین مشکلات حوزه برق رسانی شهرکهای صنعتی شهرستان بویژه شهرک  صنعتی عباس آباد  شد.

قاسمی فرزاد با اشاره به موقعیت استراتژیکی شهرستان و افزایش جمعیت در سالهای آینده  خواستار ترسیم  افق چشم انداز ده ساله ای و تهیه نقشه راه برای وضعیت برق شهرستان شد.

در ادامه نیز حسینی مدیرعامل برق استان تهران ضمن تشکر از تشکیل  این جلسه به تشریح اقدامات صورت گرفته در شهرستان پاکدشت پرداخت و تعامل و همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان با واحدهای تولیدی را مثبت و ارزنده دانست و قول مساعد داد که تا ۱۵ اسفند پست برق ۶۳ کیلو ولت شهرک صنعتی عباس آباد آماده تحویل گردد تا مشکلات صاحبان صنایع در این خصوص نیز برطرف گرد و همچمین در خصوص پست برق ۶۳ کیلو ولت مسکن مهر و منطقه خاتون آباد نیز در سریعترین زمان انجام گیرد.

وی در پایان ضرورت هماهنگی و تعامل بیش از پیش در حل مشکلات مربوطه را خواستار شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*