۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 2733
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴
  • 87 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور مسئولان صورت گرفت: افتتاح اولین زورخانه شهرستان قرچک

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: اولین زورخانه شهرستان قرچک با حضور فرماندار شهرستان قرچک، تعدادی ازاعضای شورای اسلامی شهر و رییس اداره ورزش و جوانان قرچک و همچنین اسدی، رییس هیئت ورزشهای زورخانه ای و باستانی استان تهران و جمعی از قهرمانان و پهلوانان این رشته افتتاح شد. فرماندار قرچک در این مراسم طی سخنانی اظهار […]

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: اولین زورخانه شهرستان قرچک با حضور فرماندار شهرستان قرچک، تعدادی ازاعضای شورای اسلامی شهر و رییس اداره ورزش و جوانان قرچک و همچنین اسدی، رییس هیئت ورزشهای زورخانه ای و باستانی استان تهران و جمعی از قهرمانان و پهلوانان این رشته افتتاح شد.

فرماندار قرچک در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: برای رشد سنت ها و خصلت های ویژه پهلوانی که همان گذشت، مردانگی و جوانمردی است باید زورخانه ها را توسعه و افزایش دهیم.

صادقی ادامه داد: کسی که در گود زورخانه پا می گذارد هدفش بیش از پرورش جسم، صیقل دادن روح است و در واقع ورزش باستانی هم پرورش روح است و هم برای جسم بسیار مفید است.

درادامه این مراسم حسین قاسی زاده گفت: به منظور توسعه اماکن ورزشی و ترویج ورزش باستانی، زورخانه علی ابن ابیطالب(ع) به همت کریم کرد امینی، رییس هیئت ورزش باستانی شهرستان قرچک وجمعی از خیرین شهرستان با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در طول هشت ماه ساخته شده است.

وی بیان داشت: این زورخانه اولین زورخانه شهرستان قرچک است که با زیربنای ۳۳۶ متر مربع و هزینه بالغ بر۳۵۰ میلیون تومان به اتمام رسیده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*