۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4229
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۶:۳۲
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در قرچک انجام شد: جلسه بررسی مسائل و مشکلات ورزش قرچک

قرچک- ابتکارآنلاین: معـاون مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران جهت بررسی مسائل و مشکلات ورزش شهرستان قرچک در محل اداره این شهرستان حضور پیدا کرد.   مهران سرپرست با اشاره به لزوم تعامل اداره ورزش با سایر ارگانها گفت: برای حل مشکلات و بهبـود شرایط می بایست از ظرفیت همه ارگانها و ادارات در […]

قرچک- ابتکارآنلاین: معـاون مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران جهت بررسی مسائل و مشکلات ورزش شهرستان قرچک در محل اداره این شهرستان حضور پیدا کرد.

 

مهران سرپرست با اشاره به لزوم تعامل اداره ورزش با سایر ارگانها گفت: برای حل مشکلات و بهبـود شرایط می بایست از ظرفیت همه ارگانها و ادارات در شهرستان استفاده نمود.

وی ادامه داد: وجود کادر اداری متعهد در قرچک باعث خواهد شد تا در جهت کاهش کمبود ها حرکتی موثر انجام شود، از همین رو مسئول جدید اداره ورزش قرچک نیز می تواند با انرژی و انگیزه ای که دارد به همراه پرسنل خود شرایط را بهتر از گذشته به پیش ببرد.

بشیر عزیزی نیز از نگاه مثبت معاون مدیر کل به ورزش شهرستان تقدیر کرد و اذعان داشت: قطعاٌ با حمایت مسئولان می توان روند پیشرفت ورزش و ورزشکاران را در قرچک در سطوح مختلف تسریع بخشید.

این مسئول تأکید کرد: ما در اداره و جوانان قرچک با تمام توان در خدمت ورزشکاران این منطقه خواهیم بود و از هیچ کاری در راستای تعالی ورزش قرچک فرو گذار نخواهیم کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*