۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 3969
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۷
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :

با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران بشیرعزیزی، سرپرست اداره ورزش و جوانان قرچک شد

قرچک- ابتکارآنلاین: طی مراسمی با حضور سرپرست، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، بشیر عزیزی با حکم مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک معرفی شد. در این مراسم که نیکبخت مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان، نایب مرادی و داور شریفی از […]

قرچک- ابتکارآنلاین: طی مراسمی با حضور سرپرست، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، بشیر عزیزی با حکم مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک معرفی شد.
در این مراسم که نیکبخت مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان، نایب مرادی و داور شریفی از اعضای شورای اسلامی شهر قرچک، حضور داشتند، سرپرست، با تقدیر از زحمات حسین قاسی زاده در طول دوران مسئولیت گفت: با توجه به اینکه قرچک جوان ترین شهرستان استان تهران است، جا دارد بیش از پیش تلاش نمود تا جایگاه ورزش قرچک را در کشور ارتقاء داد.
وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات پیش رو باید فراهم نمودن یک ساختمان اداری مناسب در این شهرستان باشد.
همچنین بشیرعزیزی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت و آسایش مملکت ما مدیون جانفشانی های شهیدان است و ما نیز باید ادامه دهنده راه آن عزیزان باشیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان قرچک خاطر نشان کرد: شهرستان قرچک دارای پتانسیل های خوبی در بین جوانان و ورزشکاران است که باید در راستای رشد قهرمانان در رشته های گوناگون ورزشی تلاش نمود.
وی افزود: ما در برنامه کاری خود سیاست های کلان دولت تدبیر و امید را اجرا خواهیم کرد و از تمام مسئولین شهرستان در خواست دارم تا با حمایت های خود، ما را در ارتقاء ورزش شهرستان یاری دهند.
در ادامه این مراسم از زحمات حسین قاسی زاده که به مدت ۳۴ ماه سکاندار ورزش و جوانان قرچک بود با اهداء هدایایی تقدیر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*