۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2072
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۳
  • 196 بازدید
  • ارسال توسط :

بخشدار جدید بخش مرکزی دماوند معارفه شد

دماوند – رامین نیوز: صبح امروز در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان دماوند، شهرداران، بخشدار رودهن، معاونین فرماندار و دهیاران بخش مرکزی و جمعی از شوراهای روستاهای بخش مرکزی، مهدی حیدری به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی معرفی شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم گفت: تصمیم دولت بر این […]

دماوند – رامین نیوز: صبح امروز در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان دماوند، شهرداران، بخشدار رودهن، معاونین فرماندار و دهیاران بخش مرکزی و جمعی از شوراهای روستاهای بخش مرکزی، مهدی حیدری به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم گفت: تصمیم دولت بر این است تا در بخشهای مدیریتی از نیروهایی استفاده شود که از مجموعه وزارت کشور باشد و به همین دلیل در دولت تدبیر و امید حدود ۸۵ الی ۹۰ درصد از افرادی که مسئولیت گرفتند از درون سیستم وزارت کشور می باشد.

محمودی فرد خاطر نشان کرد: هر دستگاهی باید سعی کند برای ارتقاء نیروهای شغلی و سیستم و سطح کیفیت مدیریت از افراد و نیروهای همان سیستم استفاده کند و اگر همه دستگاه ها از تمام ظرفیت ها و توانمندیهای سازمان خود استفاده کنند، می توانند برای سیستم مفید باشند.

bm2

فرماندار شهرستان دماوند تأکید کرد: متأسفانه اتفاقی که مادر دولت گذشته شاهد بودیم و بزرگترین آسیبی که به منابع انسانی زده شد وضعیتی بود که از نیروهایی استفاده شد که متعلق به دستگاهای دیگر بودند یا از تجربه های کافی در امور اجرایی برخوردار نبودند و کشور از این موضوع ضرر زیادی را متحمل شد.

ایشان در پایان ضمن تقدیر از زحمات آقای بهرامی بخشدار سابق برای آقای مهدی حیدری بخشدار جدید آرزوی موفقیت نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*