۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 2841
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴
  • 105 بازدید
  • ارسال توسط :

بخشدار مرکزی پیشوا: دهیاران بازوی مشورتی مسئولان نظام در سطح روستاها هستند

پیشوا- خبرنگار رامین نیوز: بخشدار مرکزی شهرستان پیشوا گفت: دهیاران بازوی مشورتی مسئولان نظام در سطح روستاها هستند. به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، احمد ملایری صبح امروز در سومین جلسه هم‌اندیشی بخشدار با دهیاران بخش مرکزی با بیان اینکه سال ۹۳ سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم […]

پیشوا- خبرنگار رامین نیوز: بخشدار مرکزی شهرستان پیشوا گفت: دهیاران بازوی مشورتی مسئولان نظام در سطح روستاها هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، احمد ملایری صبح امروز در سومین جلسه هم‌اندیشی بخشدار با دهیاران بخش مرکزی با بیان اینکه سال ۹۳ سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است از دهیاران خواست با فعالیت و تلاش جهادی بیشتر و اتکا به اهداف عالیه نظام و راهبردهای دولت تدبیر و امید گام‌های موثری را در توسعه عمران و آبادانی روستاها بردارند.

بخشدار مرکزی شهرستان پیشوا افزود: دهیاران بازوی مشورتی مسئولان نظام در سطح روستاها هستند و می‌توانند با تعامل با شوراها و مسئولان شهرستان مشکلات روستاها را پیگیری و برطرف کنند.

وی بیان داشت: شرط موفقیت و ماندگاری دهیاران را در بین مردم، با مردم و برای مردم بودن دانست و به دهیاران توصیه کرد صداقت، خوشرویی، سعه‌صدر و پاسخگویی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ملایری تاکید کرد: پیگیری و نظارت مستمر بر ساخت و سازهای غیرمجاز، بهسازی معابر روستاها، اصلاح و اجرای طرح هادی و مقاوم سازی مسکن روستای با همکاری بنیاد مسکن، افتتاح پروژه‌های بخش کشاورزی، سازماندهی فضاهای ورزشی و تفریحی و تسریع عملیاتی شدن طرح‌های عمرانی اولویت‌دار که در یک ماه اخیر رشد قابل توجهی در راستای پیشرفت و آبادانی روستاها داشته مهم‌ترین اقدامات بخشداری دانست.

وی تاکید کرد: رسیدگی به حل و فصل مسائل و مشکلات روستاییان از اولویت‌های کاری دهیاران و شوراها است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*