۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 27804
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
  • 158 بازدید
  • ارسال توسط :
برخی مسئولان از هیبت پوشالی دشمن می هراسند
برخی مسئولان از هیبت پوشالی دشمن می هراسند

برخی مسئولان از هیبت پوشالی دشمن می هراسند

ورامین – آبرومند: فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر سم بودن مذاکره با آمریکا گفت: برخی از مسئولان از هیبت پوشالی دشمن می هراسند در صورتی که این استکبار است که از قدرت ایران می ترسد.   به گزارش خبرنگار ما – سردار حسن حسن زاده […]

ورامین – آبرومند: فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر سم بودن مذاکره با آمریکا گفت: برخی از مسئولان از هیبت پوشالی دشمن می هراسند در صورتی که این استکبار است که از قدرت ایران می ترسد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سردار حسن حسن زاده روز جمعه در اجتماع راهپیمایان روز قدس ورامین گفت: امروز همه افراد از مردم تا مسئولان موظفند از انقلابی که برای به ثمر نشستنش، هزاران شهید تقدیم اسلام شده، با اقتدار دفاع کنند و از این امر هراسی نداشته باشند.

 

وی افزود: امروز با التماس های ترامپ برخی به گونه ای صحبت می کنند که انگار باب مذاکره باز شده در صورتی که رهبر معظم انقلاب بارها اعلام کرده اند که مذاکره با آمریکا سم است.

 

حسن زاده گفت: مذاکره حتی با انسان ها عاقل و آدم حسابی آمریکا نیز اشتباه است چه برسد به رئیس جمهور و مسئولان امروز آمریکا که به هیچ عنوان انسان عاقل به حساب نمی آیند.

 

وی تأکید کرد: مسئولی که نمی تواند در برابر هیمنه پوشالی آمریکا ایستادگی کند و در این مسیر دشوار به مردم خدمت رسانی نماید، بهتر است که جای خود را به جوانان انقلابی و جهادی دهد.

 

وی با اشاره به اینکه ارکان نظام و مجلس شورای اسلامی جایگاه افراد غیر انقلابی نیست اظهار داشت: جمهوری اسلامی در آستانه فتح قله های پیروزی بر رژیم اشغالگر قدس است و ایستادگی و مقاومت مردم ایران این مهم را محقق می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*